Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keverik össze a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keverik össze a pasik a rendes fiúkat a rondákkal vagy az abszolút tutyimutyisággal?

Figyelt kérdés
A csúnya pasi és a "nyámnyila, aki nem kezdeményez soha, és nincs bnője, miért fogja arra, hogy azért mert ő "rendes"?
2011. febr. 26. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
na ebbe most tényleg van valami, magamra ismerek abba amit írtál de a választ nem tudom
2011. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem mondasz abszolút hülyeséget, bizonyára van némi átfedés.
2011. febr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A ronda nem lehet rendes? :D

Jó persze nekem is van egy minimum kinézet, amitől lánynak nézek valakit. De legalább nem kötök bele abba se aki nem tetszik.


Amúgy meg, tudod valakibe van akkora tartás, hogy olyan lánynak nem vall szerelmet, akit nem is ismer. Túl sok a tapló állat, aki teszi az agyát egyszerre vagy 10 lánynak (mert d*gni akar) ezért a normálisak már tutyimutyi-nak tűnnek, vagy elvesznek a tömegben... lányoknál megemelkedik az inger küszöb. Utána meg sírnak, hogy mr menő csávó átk*rta a fejüket és az se volt igaz amit kérdezett. Ilyenkor jön a minden pasi egyforma duma.


Én azt nem értem, hogy egy lánynál, aki várja az igaz szerelmet és nem adja elő a könnyen kaphatót, az aranyos. Fiúba az ilyen srác a világ lúzere. Egy fiú miért ne lehetne tapasztalatlan, vagy érzékenyebb? Az bűn? Valahogy el mindenkinek el kell kezdeni.


Amúgy én semmit nem fogok arra, hogy rendes lennék, tudom nagyon jól, hogy néha lehetnék bátrabb. Pedig nem vagyok ronda, sőt. Csak szorult belém némi tartás, meg sajnos némi félénkség is. Ha ebből az előbbit meg is akarom tartani, azzal nem hinném hogy baj lenne.

2011. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az első vagyok és az előttem lévőnek teljesen igaza van és én is úgy vagyok mint ő hogy tudom mi van de besz@ri vagyok

16F

2011. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

alapítunk klubbot? :D El se hiszed mennyien lennénk.

Amúgy két tanács: tanulmányozd csernus doki munkásságát a témáról,és igyááál! (egy keveset) Sokat segít.

2011. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amiért a csajok rendszeresen összekeverik a jó pasikat a genyó tahókkal.
2011. febr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!