Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem tűnik úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy, hogy a kedves, udvarias fiúk nem érdeklik a lányokat?

Figyelt kérdés
az öntörvényű, bunkó, mindenkit lenéző barmok viszont annál inkább
2011. febr. 26. 10:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kedves vagyok,udvarias,ugyanakkor "hülye" is a magam szintjén :D És mégis rengetegen megkeresnek :D Ismerem a romantikát,amikor persze szükség van rá,nem nyálazok túlságosan,mindig figyelmes vagyok a lányokkal szemben....és ezek miatt tudok szórakozni is a csajokkal,skacok ti mindig ráfeszültök a csajokra,hogy márpedig ebből legyen valami :D Nem kell,mindent viccesen kell kicsit felfogni...."Ez a csaj,haver lesz" kb. igy,és lehet később kiakaluk köztetek valami :D
2011. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Persze ennek úgy vélem pszichológiai háttere is lehet ilyenek pl hogy ha látja rajtad az ismerkedésnél hogy kedves vagy és nagyon figyelsz rá akkor tudni fogja hogy kb ő az egyetlen nő jelölt körülötted és ezt úgy reagálja majd le hogy ezt kihasználja vagy azt mondja "hát ha én vagyok az egyetlen akkor ez biztos béna" Persze ez csak feltételezés.:)" hát érdekes meglátása de akkor mivan azzal hogy legyél hűséges meg ne csald meg az adott lányt

mert ha mutatotd hogy számodra az a lány fontos akkor nem is csalnád meg valószínüleg akkor miért jó a nőknek az aki nem törödik velük és még valószínű hoigy meg is csalná őket ???? hát ki érti ezt mert én nem tudom felfogni logikátlan az egész de most már kedek rájönni hogy nagyon meg kell válatoznom ahhoz hogy bejösej a csajoknak pedig nem szeretek szerepet játszani de elkell játszani a bunkót ahhoz hogy legyen esély és utána adhatom magam

2011. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 PT-Daniel ***** válasza:
96%

:D


Ez attol függ, milyen ertelemben bunko! A müveletlen, taho, falu bikaja fajta csak egy bizonyos korig imponalja a lanyokat.



En az a fajta vagyok, aki szerencses genetikaval, önbizalammal intellekttel es müveltseggel rendelkezem. Ezen kivül, de meglehet pont ezert meg jol is keresek.


De ez csak a felszin.

Attol, hogy bunko es tapintatlan vagyok olyanokkal, akiket statisztaknak tartok, nem jelenti azt, hogy kettesben is ilyen vagyok. Meg mielött jönnenek a "megjatszos" kommentek: Egyik helyzetben sem alkotok szerepet. Epp ellenkezöleg! Öszinte vagyok! Mindenkivel ugy viselkedek, hogy en milyennek latom! Ez nem jelenti azt, hogy emberileg lenezek vagy elitelek valakit, egyszerüen nem vagyok ra kivancsi. De van, hogy ostobasaga vagy szerencsetlen viselkedese egyszerüen irrital es es sracok eseteben, helyette szegyellem, hogy az ö ereiben is tesztoszteron folyik. Es olyankor egy vicces megjegyzes es egy önelegült vigyor az arcomon fontosabb, mint egy ismeretlen reakcioja... vagy eppenseggel meg az is szorakoztat.


;) tudom, hogy ezt milyen lehet olvasni... (megint itt a vigyor, amely ledönti a csajokat a labukrol.)


De ne probalkozzatok! Erre születni kell!

2011. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 napietus ***** válasza:
utolsó azt hiszem, leírtad a lényeget :)
2011. febr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Sztem ez nem így van, max az olyan kis dekoratív lányokat nem érdekli az udvarias ámde kissé csúnyácska fiú, akik a külsőre mennek. Sztem ha mindenki a "saját súlycsoportjában" keresgél, akkor mindenki megtalálja a párját. Csak sztem ezek az udvarias pasik is inkább a csini csajokra mennek, mint a szintén kedves és odaadó kövérkés vagy ragyásabb csajokra. Nem jól gondolom?


Amúgy nekem pont ilyen kedves, édes barátom van már egy éve. :D


22/L

2011. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem mindegy az sem mikor kedves és udvarias az a fiú? Az elején nem szabad( persze normálisnak kell lenni akkor is, de nem tahónak) pl én eleinte élek a nagyvilágba, laza vagyok és spontán dumálok a lányokkal semmi fúú de tetszel meg ilyesmi csak semlegesen beszélgetek elvagyok, aztán mikor a lány adja a "jeleket" és tudom, hogy ráhajthatnék akkor semmibe veszem( vagyis nem veszem a jeleit, ha utalgat direkt nem értem,másképpen reagálok "direkt" mint várná, elérhetetlen vagyok és úgymond szarba sem veszem) de csak a jelzéseit közben persze normális vagyok hiszen úgysem kérdezheti meg, hogy tetszel hiszen adom a jeleket, neked nem tetszem?)

Amikor pedig már oda van meg vissza a csaj és látom teljesen nyerő vagyok na akkor lehet kedves és udvarias fiúnak lenni..addig viszont nem. Egyszer indítottam kedvesen aztán a csajnak barátja lett amíg tököltem.

Kezdetben tettesd a hülyét ha a csaj adja a jeleket, ha hónapokig adja a jeleket és csak érted van odáig akkor nyertél ha feladja és más pasi után néz akkor nem kár érte..ezért persze 3-4-5 lánnyal kell ezt egyszerre csinálni..és beválik:-)) Nekem eddig még bejött. Ha rideg vagyok mindig jobban kellettem mint amikor kedves.


27/F

2011. febr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz:) Rosz helyen keredgélsz:)

Nekem van olyan ismerősöm, aki tök udvarias, lányokkal kedves, és nekem ez tetszik benne:) Az a lényeg hogy valakinek legyen önbizalma.

2011. febr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A nők 100%-a szereti a kedves, udvarias férfiakat, sőt, csak azt!


De fontos hogy:


1. legyen külsőre elfogadható

2. udvarolni képes legyen

3. a 170 cm- felett legyen.

2011. febr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 napietus ***** válasza:
ez a magasság-kérdés mondjuk relatív. én ismerek egy házaspárt, ahol a férfi kb. olyan magas mint én (164 cm vagyok), de a nő kb fél fejjel alacsonyabb nála. tehát ő a feleségéhez képest magas, hozzám képest meg alacsony. szóval szerintem ez nem a cm-en múlik, inkább az van a nők többségében, hogy magassarkúban se legyek magasabb nála. én legalábbis ezt figyeltem meg.
2011. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nem csak neked, ezért lesz az emberből rendszeresen barát, majd lapát.
2011. febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!