Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem tűnik úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy, hogy a kedves, udvarias fiúk nem érdeklik a lányokat?

Figyelt kérdés
az öntörvényű, bunkó, mindenkit lenéző barmok viszont annál inkább
2011. febr. 26. 10:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Mindenkinek úgy tűnik
2011. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Igen ebben egyetértek :) Én is ilyen vagyok ami a kérdésben szerepel...és nem akaromm magam fényezni,de sokak szerint helyes is...akkor mi a gond? :S Sokszor eltönpregtem már ezen én is...és semmire nem jutottam,nagyon nehéz megfejteni a női lelkeket....:S
2011. febr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a jó csajokkal a fiúk 99%-a nagyon kedves és udvarias, ezért ők csak arra figyelnek fel, aki nem az. Ha már felfigyelt rád a csaj, lehetsz kedves meg udvarias, de először át kell törni a "falat" :D
2011. febr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Hát, nem udvariasnak kell lenni, hanem rámenősnek. Ha nem bókolsz és udvarolsz kit érdekel, hogy milyen vagy? Általában a "kedves és udvarias" azt jelenti: Nem tudlak megvédeni.
2011. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is így van, a kedves, udvarias fiúk nem érdeklik a lányokat.
2011. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 .Daniel. ***** válasza:

A női lelket szerintem nem nehéz megfejteni, sőt nem is kell:) Csak objektíven kell nézni a dolgokat:

amit mondanak: legyen kedves, humoros, odafigyelő, lovagias, udvarias, szeressen és a külső nem számít.

Amit tesznek az pont az ellenkezője. Ennyi a lényeg, szard le mit mondanak úgyis az számít amit tesznek.

Persze ennek úgy vélem pszichológiai háttere is lehet ilyenek pl hogy ha látja rajtad az ismerkedésnél hogy kedves vagy és nagyon figyelsz rá akkor tudni fogja hogy kb ő az egyetlen nő jelölt körülötted és ezt úgy reagálja majd le hogy ezt kihasználja vagy azt mondja "hát ha én vagyok az egyetlen akkor ez biztos béna" Persze ez csak feltételezés.:)

2011. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érdeklik. Mert "töketlennek" tartják az ilyen srácokat. Jó velük megosztani a gondjaikat meg eldumálni, de nem akarnak tőlük semmit mint férfitól. Saját tapasztalat, volt aki szerint "lelki társa" voltam, mégse akart tőlem az égvilágon semmit. Ki érti ezt?! (24/f)
2011. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 napietus ***** válasza:
az udvariasak sztem érdeklik (a jólneveltség legalábbis alap. meg nekem mindig is az volt). a nyálasakat meg nem szeretik, ez van. érezni kell az ordító különbséget a kettő között. a kedvesség meg akkor érvényesül, ha nem mindenkivel szemben gyakorlod. legyél kicsit rátarti. nem nagyképű, mert az is közönséges, de kezeld az értékeden saját magadat!
2011. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
18 éves lány vagyok. Ha egy pasi valóban CSAK kedves és udvarias, az tényleg nem érdekel. Unalmas, nem tudok rá felnézni. Viszont az, hogy kedves és udvarias, nem zárja ki azt, hogy úgymond "őrült" legyen, legyen humora, lehessen vele jókat nevetni, szórakozni, holott érezzem, hogy ő férfi.
2011. febr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

Ennyi hülye pasit egy helyen. :D Mikkel kezdetek ti? Mert nőkkel nem, az tuti, csak valami képződményekkel.


Engem érdekelnek, párom is ilyen, de baráti körben is jól esik, ha a férfi kinyitja nekem az ajtót, figyel rám, segítőkész.

2011. febr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!