Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem sosem lessz senkim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem is tudom h hol kezdjem,talán ott kellene h nincs barátnőm már több éve,talán 14-15 éves lehettem amikor utoljára volt.

Sajnos vmiért ez az én életemből kimaradt és erre szeretnék most erre vhogyan megoldást találni,már ha egyáltalán van erre megoldás.Gond az h nem tudok lányokkal ismerkedni,hiszen mindíg azt gondolom h úgysem tetszem neki,tehát felesleges erőlködni.

Néha már azt gondolom h sosem leszek szerelmes,nem fog tetszeni senki sem,és ez így olyan rossz.Annyira bánt h oda veszett ilyen sok évem,hiszen ezeket sosem tudja már senki sem pótolni.Szerintetek létezik olyan h vki sosem jön össze senkivel sem?Mert szerintem létezik,és én vagyok rá a példa.:(

Olyan rossz h nem tudom h hogyan lehetne ezen változtatni,és ami még rosszabb h lassan beletörődöm ebbe az egészbe.Lehet h jobb is lenne?

Kérem segítsetek!

Köszönöm!


2011. febr. 25. 23:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amíg nem fogsz jól kinézni, addig nem lesz. Sajnos minden lánynak ez a legfontosabb (meg a pénz).
2011. febr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem az anyagi helyzetem és amiben élek az nem engedheti meg, hogy párkapcsolatom legyen. Én is 19F vagyok. Én már feladtam ezt a dolgot valamilyen szinten és bele is törődtem. De a szívem mindig fáj ha meglátom azt az 1-2 lányt aki tetszik és mégis tudom, hogy soha nem lehet az enyém. :(
2011. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!