Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem sosem lessz senkim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem is tudom h hol kezdjem,talán ott kellene h nincs barátnőm már több éve,talán 14-15 éves lehettem amikor utoljára volt.

Sajnos vmiért ez az én életemből kimaradt és erre szeretnék most erre vhogyan megoldást találni,már ha egyáltalán van erre megoldás.Gond az h nem tudok lányokkal ismerkedni,hiszen mindíg azt gondolom h úgysem tetszem neki,tehát felesleges erőlködni.

Néha már azt gondolom h sosem leszek szerelmes,nem fog tetszeni senki sem,és ez így olyan rossz.Annyira bánt h oda veszett ilyen sok évem,hiszen ezeket sosem tudja már senki sem pótolni.Szerintetek létezik olyan h vki sosem jön össze senkivel sem?Mert szerintem létezik,és én vagyok rá a példa.:(

Olyan rossz h nem tudom h hogyan lehetne ezen változtatni,és ami még rosszabb h lassan beletörődöm ebbe az egészbe.Lehet h jobb is lenne?

Kérem segítsetek!

Köszönöm!


2011. febr. 25. 23:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
19/F,bocsi ez kimaradt.
2011. febr. 25. 23:26
 2/12 emlya ***** válasza:
100%

Ugyan ez az én gondom is.

21/L

2011. febr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
neked legalább volt :(
2011. febr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos megértem h te is el vagy keseredve,de hát én már lassan tényleg feladom ezt az egészet.:(
2011. febr. 25. 23:35
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha gondolod beszélhetünk msn-en: aspire19@hotmail.com
2011. febr. 25. 23:41
 6/12 A kérdező kommentje:
bocsi: aspire19@hotmail.hu , véletlenül elírtam
2011. febr. 25. 23:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lányra vársz, nem tudom hogy fent van e még és olvassa. Én meg igazából nem tudnék neked újat mondani. Én odamerek menni a lányokhoz, csak visszautasítanak.
2011. febr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függetlenül nem kell beletörődnöd az örök magányba, mert egy ideje nem volt barátnőd. Majd jön ha jönnie kell(hülye duma, de igaz :)) Neked legalább már volt valakid. Nekem még nem volt barátom és úgy érzem olyan szerencsétlen vagyok, hogy nem is lesz. :D 17/L
2011. febr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 emlya ***** válasza:
Felvettelek. :)
2011. febr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Fogd fel úgy a dolgot, hogy megkímélted magad jó néhány csalódástól:) Fiatal vagy, előtted az egész élet, bőven lesz még lehetőséged arra, hogy kapcsolatod legyen. Csak mert manapság 13-14 évesen "párkapcsolatban" élnek, nem azt jelenti, hogy neked sosem lesz senkid.
2011. febr. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!