Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Meddig lessz ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Meddig lessz ez még igy?

Figyelt kérdés
Másfél honapja hagyott el a párom!Nemtudom feldolgozni,nembirom elhinni,h vége!Most lett volna az eljegyzésunk és egyik naprol a másikra elhagyott!Egyik heten meg szeretett a masikon meg mar vege volt!:( Már annyi mindent kiprobaltam,buliztam,állandoan barátnokkel voltam,munkaba temetkeztem,de semmi nem segit!12kg lefogytam!Felejteni akarok,de már nincs otletem mit tegyek!Valaki tudna nekem tanácsot adni?Elore is koszonom!
2011. okt. 7. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
szia:) elöször is sajnálom,de mindennek egyszer vége van ahogyan az életnek is. Túl kell tenned magad rajta és találni helyette egy jobbat és olyat aki nem hagyel akivel leélheted hátralevő életedet. Éld az életed és nevess a barátnőiddel mert később megbánod, hogy azt az időt nem nevettéssel és bulizással töltötted , hanem egy olyan üggyel amit még szerintem a fiú/ férfi inkább:) sem ért szerintem igazán. Én azt tudom tanácsolni éld az életed nevess sokat és keress meg a "Nagy Ő"t:))) sok sikert csajszi;) remélem segítettem:)
2011. okt. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!:) Es koszonom!Igyekszem sokat nevetni,de nem mindig megy!De megfogadom a tanacsod!Amugy o mar ferfi 30eves,de ahogy rajottem gyerek esszel!
2011. okt. 7. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!