Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi bunkó lesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi bunkó lesz egy idö után?

Figyelt kérdés

Még csak 1 éve vagyunk házasok de nem bírom tovább! Úgy érzem, ahogy telik az idö, egyre bunkóbb velem, pedig nem érdemlem meg. A popsiját is kinyalom, még akkor is mikor rosszul vagyok. Néha viszont úgy beszél velem, mint egy kutyával. Nem elég, hogy keveset van velem a munkája miatt, mikor itthon van, akkor meg így viselkedik. Már mondtam neki, de állítja, hogy nincs igazam. Pedig dehogynem, órákat sírok mikor ilyen, nagyon boldogtalan vagyok. Az elején nagyon rendes volt és éreztem, hogy szeret. Most már azt sem.

Minden férfi bunkó lesz a kapcsolat elörehaladtával?


2011. febr. 25. 16:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

talán nem illetek össze? nem vagyok kapcsolatszakértő, de nekem úgy tűnik egyáltalán nem kezel partnerként=egyenlő félként. de nyilván tudhat valamit ha vele vagy...

a kérdésedre pedig csak akkor kapsz megfelelő választ ha a világ összes pasiját kipróbálod. amúgy a választ te is tudod.

2011. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

De ha házasság előtt is ilyen volt néha akkor miért mentél hozz?

Lehet van valakije,azért menekül előled!

Szerintem ő nem szeret téged!:S

2011. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!