Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi bunkó lesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi bunkó lesz egy idö után?

Figyelt kérdés

Még csak 1 éve vagyunk házasok de nem bírom tovább! Úgy érzem, ahogy telik az idö, egyre bunkóbb velem, pedig nem érdemlem meg. A popsiját is kinyalom, még akkor is mikor rosszul vagyok. Néha viszont úgy beszél velem, mint egy kutyával. Nem elég, hogy keveset van velem a munkája miatt, mikor itthon van, akkor meg így viselkedik. Már mondtam neki, de állítja, hogy nincs igazam. Pedig dehogynem, órákat sírok mikor ilyen, nagyon boldogtalan vagyok. Az elején nagyon rendes volt és éreztem, hogy szeret. Most már azt sem.

Minden férfi bunkó lesz a kapcsolat elörehaladtával?


2011. febr. 25. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
nem biztos... de igyekszünk.(csak vicc volt)
2011. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

nem lesz bunkó mindenki, ez butaság

lehet, hogy a munkája nagyon kifárasztja, és nem tud annyira kedveskedni

ha nem lépsz TE ez ügyben, és nem próbálsz kicsit odaadóbb lenni, nem fog javulni a helyzet

2011. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Tudod a "minden" és a "semelyik" két olyan szó, ami általában beszűkült látásmódot és sztereotípiákban való gondolkodást takar.
2011. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Érthető az elkeseredésed. Hagyd el azt a bunkót. Keress, találsz jobbat. Nem minden férfi ilyen.
2011. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
10 éve vagyunk együtt és házasok. Ugyanolyan kedves a férjem, mint volt. Sőt! Talán, hogy összecsiszolódtunk még alkalmazkodóbb, persze ez kölcsönös. Szeretjük egymást és ez a kulcsa mindennek.
2011. febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idő után hazásodtatok össze?

Mert én arra gondolnék hogy lehet nem ismerted meg igazán mielőtt hozzá mentél!:S

Az pedig butaság hogy minden férfi ilyen lesz!

2011. febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt, hogy 7 éve házasok.
2011. febr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez így van a nők már csak ezt hozzák ki belőlünk
2011. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha te effektíve még a seggét is kinyalod, akkor ne csodálkozz. Érd el, hogy neki is tenni kelljen értetek.
2011. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Elötte még egy komoly kapcsolatom volt, 3 év után ö sem volt velem valami kedves, ezért kérdeztem, hogy egy idö után mindegyik ilyen lesz-e. Szerencsére ezek szerint nem:)

1 év együttélés után házasodtunk, akkor még csak ritkán volt ilyen, a munkája is ugyanez volt.

Még annyi, hogy hétvégén menekül tölem, mindent kitalál, hogy éppen hova kell mennie:( Kipróbálom, hogy nem csinálok meg pár dolgot, meglátjuk észbe kap-e.

2011. febr. 25. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!