Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 hónapja együtt vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 hónapja együtt vagyok a párommal, vagy nem?

Figyelt kérdés
Ő nem Mo. -on él, de ha együtt vagyunk, teljesen olyan, mint egy párkapcsolat, együtt élünk, aktív a szexuális életünk, az érzelmi háttere is megvan a dolognak. Kézen fogva járunk-kelünk és lelakatoltuk a 'szerelmünket' aminek a kulcsát a folyóba dobtuk. De! Soha nem mondta hogy szeret, és soha nem kért meg rá, hogy legyek a barátnője. Tudom, hogy volt egy előző (évekkel ezelőtt) kapcsolata, ami még mindig fontos a számára és talán megfogadta, hogy soha többé nem fog mást szeretni vagy mit tudom én. A kérdésem: Most akkor a barátnője vagyok és hűséggel tartozunk egymás iránt? Vagy teljesen normális, hogy ha nem vagyunk együtt, akkor másokkal is ismerkedjünk, mert 'hivatalosan' nem vagyok a barátnője. Ne mondd, hogy kérdezzem meg tőle, mert nem fogom. Egyszer kérdeztem, neten, mikor terveztük hogy újra találkozunk, és azt mondta hogy hivatalosan még nem vagyunk együtt. Azóta taliztunk ismét és minden sokkal szorosabb lett köztünk, de még mindig nem vagyunk együtt. Vagy igen?
2011. febr. 25. 12:54
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam hogy szerelmemnek szólítjuk egymást egy azt már hallottam tőle, hogy 'Csak a tiéd vagyok'. Vagy ez sem jelent semmit? :(

Jó lenne tudni hányadán állunk.

2011. febr. 25. 13:08
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Azért elég fontos dolgokat hagytál ki... Bizony ezek jelentenek valamit.
2011. febr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Girlnextdor ***** válasza:

szerintem akkor a barátnője vagy:) van akinek nehezen megy azt a szót kimondani de ez nem jelenti azt hogy nem is érzi

21/L

2011. febr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ezt mi nem tudhatjuk, ezt nektek kell megbeszélnetek.
2011. febr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!