Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről csajok?

Figyelt kérdés
főként lányok válaszát várom,remélem tudtok segíteni,ha már én nem nagyon tudok magamon. van egy lány akibe szerelmes voltam régen,14-15 éves lehettem,nyugodtan mondhatom hogy első szerelmem volt,azóta több barátnőm is volt,de egyik lánynál sem éreztem amit nála,főleg az én részemről nem,ezt a lányt igaz csak egyszer találkoztunk,de azóta sem vertem ki a fejemből,nem tudom elfelejteni nem tehetek róla,most 21 éves vagyok,azóta megtaláltuk egymást facebookon,először haverilag közeledtünk egymáshoz,mindennap írtunk hogy mi van a másikkal stb,de kb egy hete újra feltörtek bennem az érzések,és én sajnos olyan vagyok hogy szeretem kimondani amit gondolok,leírtam neki,hogy én nagyon szerettem őt régen,és ha rajtam múlna most már komolyabban is vele lennék,később talán család is vele,azt írta erre,hogy nagyon örül,hogy így gondolom és szeretné ő is nagyon,mert az ő szívében mindig is fontos helyen voltam,nem tudom,hogy mit higgyek már,ti amikor ilyet mondtok azt komolyan gondoljátok,vagy csak hirtelenségből mondjátok?mert ezek nagyon fontos dolgok,és nem élném túl,ha kiderülne,hogy ő csak játszik velem,illetve a másik kérdésem,szerintetek hanyagoljam őt egy kicsit,mert az utóbbi időben nagyon sokszor írtam neki,küldtem levelet a lakcímére írtam sms-t és nem akarom,hogy úgy érezze,hogy megfojtom őt,de már én sem tudom mi a helyes,így is úgy is szenvedek,nem tudom,hogy ő benne mi játszódik le,de én biztos vagyok benne,hogy így nőt én még életemben nem szerettem.
2011. febr. 25. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell egyfolytában a csajon lógni, mert az tényleg iddegesitő tud lenni egy idő után. De élőben vesd maj fel neki ujra a témát, mert akkor látod is a reakcióit. Amúgy biztos nem véletlen h ennyi év után újra dumáltok...;) és sok sikert!
2011. febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. tanácsom,soha ne mondj egy csajnak ilyet kapcsolat elején,az előtt meg pláne,hogy majd család,esküvő.Ez miatt érezheti,hogy megfojtod az érzéseiddel,és esetleg azért mondhatja,hogy ő is így érez,nehogy megbántson.De ezzel nem azt akarom mondani,hogy ez így van,mindenképp beszélgessetek erről bővebben...
2011. febr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Ja mondjuk igen, én kicsit megijednék ha egy srác azonnal családdal hozakodna fel... Fiatal még, lehet h ő egyenlőre még nem tervez ilyet, hagyj neki időt.
2011. febr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát bocs, de a levél ( amit haza küldtél neki) már több mint túlzás. Én elgondolkodnék rajta, hogy százas vagy-e!

Ne nyomulj ennyire! Ne irj neki annyi levelet, inkább hívd el egy italra, vacsira! Beszélgessetek "élőben"!

Azért ennyi év után nem kéne ennyire megnyilnod, csak szép lassan, mert különben eltűnik a varázsod, a ferfiasságod!

Sok sikert!

23/L

2011. febr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Sosem mondanám, hogy én is szeretném, ha nem szeretném tényleg. Szerintem ez nem lerázós duma.

Nem világos, most akkor jártatok? Mert azt írtad, csak egyszer láttad... Utána meg azt hogy most már komolyabban lennél vele...

Viszont tényleg ne lógj rajta, az őrjítő tud lenni. Hagyd egy picit, foglald le magad, várj egy picit, hogy ő is keressen Téged :)

Remélem vmit tudtam segíteni :)


23/L

2011. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó dolog a facebook, az msn, az iwiw, a skype és az összes többi virtuális kapcsolattartó eszköz, de ezen keresztül "megkérni" egy lányt, akit évek óta nem láttál, akkor is csak kb. egyszer...?

Lehet, hogy bennem van a hiba, de szerintem az ilyet nem lehet túl komolyan venni, egyik oldalról sem. Ha tényleg szeretnétek együtt lenni, akkor találkoztok, beszélgettek, megismeritek egymást. Hisz különben honnan tudod, hogy a másik tényleg olyan, amilyennek gondolod, vagy amilyennek emlékszel rá régi és kevés emléked alapján?


Egyébként egy barátom pont így járt nemrégiben, 26 évesen talált rá így 14 éves kori szerelmére (akivel persze akkor alig beszéltek). Elkezdett ezerrel udvarolni neki család-gyerek stb., aztán mikor találkozott a lánnyal... nos kiderült, hogy ő egy kedves, szelíd, jószívű lányra emlékezett, az illető meg egy hárpia volt, aki csak kihasználta, aztán ejtette. És persze elég kínos lett volna ilyen "komoly" belépő után viszakozni, úgyhogy hónapokig tartott a szenvedés, míg a lány végül kidobta (az egész baráti társaság nagy megkönnyebbülésére).


Ha fontos neked ez a lány, ismerd meg. Hidd el, ő sem tökéletes istennő! De ettől még lehettek nagyon boldogok is együtt, csak tényleg együtt legyetek, ne a billentyűzetnek/monitornak/nem létező ideálnak szóljanak a nagy érzelmek!


Sok sikert! :)


N32

2011. febr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem,én csak felvetettem neki ezt.és nem azonnal írtam neki az érzéseimről,kb egy éve találtam meg az oldalon,és azóta csak barátilag írtam neki,de megváltozott valami bennem az elmúlt 2 hétben,előtörtek a régi érzelmek,és muszáj volt neki elmondanom,egyrészt hogy tudjon róla,másrészt pedig így nem táplálok felesleges érzelmeket. a család témát meg csak úgy megkérdeztem tőle,de mondtam neki,hogy később persze,eltudná e képzelni velem?
2011. febr. 25. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!