Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én vagyok a hülye vagy ő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a hülye vagy ő?

Figyelt kérdés

Barátommal majdnem 5 hónapja vagyunk együtt. Meggyőződése és elmondása szerint nagyon szeret, én vagyok neki az első, bár én sokszor gondolkodok magamban, hogy nincs az a rózsaszín köd. Pl nem féltékeny, ma is csak egy szájrapuszival üdvözölt, át sem ölelt, mikor elbúcsúztunk, pedig 3 napig nem fogunk találkozni. Mikor bevallotta, hogy szeret, akkor aznap meg a következő héten még mondta, hogy szomorú, hogy a hétvégén nem leszünk együtt és hogy milyen lassan telik mindig. Azóta nem mondja...Ma meg elkezdi: lélekben mindig veled vagyok...ma is eszembe jutottál órán..Hát aki szerelmes, nem folyton a másikra gondol? Neki meg "eszébe jutottam" órán...hát basszus.

Annyira elegem van már, 2 hónapja azon megy a probléma (nekem rossz, ő nem bánt érte, csak mondja hogy rosszul esik neki), hogy túlkombinálok mindent, gyanakvó vagyok és megkérdőjelezem az érzelmeit.

Szokta mondani, hogy hiányzom meg hogy szeret...én arra is gondolok, hogy inkább a helyzet tetszett neki, hogy van valakije, és inkább ilyen érzelmi támasz vagyok neki mint szerelem. Mindig eldöntöm hogy befejezem a kombinálást, de akkkkkor is úgy érzem apró kis jelekből hogy nem szerelmes. Persze ő tagad.

Elegem van kezdek kikészülni...ez az örökös agyalás már kikészít.

Légyszíves adjatok tanácsot!

19/L


2011. febr. 25. 00:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Hát aki szerelmes, nem folyton a másikra gondol? Neki meg "eszébe jutottam" órán...hát basszus. "


Aki nem tocsog a nyáltól az nem mondogatja a barátnőjének 0-24, hogy így szeretlek, úgy hiányzol.


Meg ne haragudj de aki 5 percenként küld egy SMS-t, hogy "jajj de hiányzol love puszi" az sokkal nagyobb kamuesélyes, mint aki napi 1x megjegyzi neked, hogy szeret.


Te meg őrületbe kergeted szegény gyereket. Állítsál magadon 2 fokozatot lefele.

2011. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

a szerelem nem a puszikban fog megnyilvánulni...én pl egyáltalán nem vagyok csókosszájú mégis meghalnék a páromért, ha arról lenne szó...élni és élni hagyni...nem kell megfojtani..ő nem olyan tipus és kész...ennyia magyarázat..

22L

2011. febr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
"ez az örökös agyalás már kikészít"-oké,csak a párodat,ne készítsd ki mellé!
2011. febr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!