Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én vagyok a hülye vagy ő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a hülye vagy ő?

Figyelt kérdés

Barátommal majdnem 5 hónapja vagyunk együtt. Meggyőződése és elmondása szerint nagyon szeret, én vagyok neki az első, bár én sokszor gondolkodok magamban, hogy nincs az a rózsaszín köd. Pl nem féltékeny, ma is csak egy szájrapuszival üdvözölt, át sem ölelt, mikor elbúcsúztunk, pedig 3 napig nem fogunk találkozni. Mikor bevallotta, hogy szeret, akkor aznap meg a következő héten még mondta, hogy szomorú, hogy a hétvégén nem leszünk együtt és hogy milyen lassan telik mindig. Azóta nem mondja...Ma meg elkezdi: lélekben mindig veled vagyok...ma is eszembe jutottál órán..Hát aki szerelmes, nem folyton a másikra gondol? Neki meg "eszébe jutottam" órán...hát basszus.

Annyira elegem van már, 2 hónapja azon megy a probléma (nekem rossz, ő nem bánt érte, csak mondja hogy rosszul esik neki), hogy túlkombinálok mindent, gyanakvó vagyok és megkérdőjelezem az érzelmeit.

Szokta mondani, hogy hiányzom meg hogy szeret...én arra is gondolok, hogy inkább a helyzet tetszett neki, hogy van valakije, és inkább ilyen érzelmi támasz vagyok neki mint szerelem. Mindig eldöntöm hogy befejezem a kombinálást, de akkkkkor is úgy érzem apró kis jelekből hogy nem szerelmes. Persze ő tagad.

Elegem van kezdek kikészülni...ez az örökös agyalás már kikészít.

Légyszíves adjatok tanácsot!

19/L


2011. febr. 25. 00:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok szabadidőd van, az öli meg a kapcsolatot! de komolyan
2011. febr. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Először is...tényleg kicsit túlkombinálod a helyzetet,nem mindig fog téged ölelgetni,csókolgatni mielőtt nem találkoztok...tudod ez úgy működik,hogy ő nem igazán tudja még mit is kell csinálni,hiszen irtad...neki te vagy az első!! Akkor sokat ne várj tőle kiscsaj....figyu,magyarázd neki el,hogy neked mire van szükséged egy kapcsolatban...és ha nem teszi meg érted azt amit elvársz,az után sem,hogy elmondtad neki....akkor kezdj gyanakodni :)
2011. febr. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Túl sok a szabadidőd.... Képzetlen a csávó,csak elriasztod az örökös megkérdőjelezéseddel,hidd el én megtapasztaltam,milyen volt,amikor az első bartátnőm,cseszegetett!!!
2011. febr. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De ennek nem kéne magától jönni? Hogy hosszan szorosan megölel? Hát b*ssza meg egy szerelmes ember nem így búcsúzik...nem hiszem el hogy ez van.
2011. febr. 25. 00:47
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem kell tanulnia semmit...az első 3 hétben bezzeg láttam rajta azt a hú de örülök hogy megcsókolhatlak érzést mikor találkoztunk...azóta vagy másképp mutatja ki, vagy alább hagyott.
2011. febr. 25. 00:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi voltál.....megvolt neki az első szerelem,és tudja milyen érzés,de vágyik a másik után....de ez az én véleményem :( amugy abban igazad van,hogy ennek jönnie kell,nekem is csak jött magától,nem tanultam sekitől ;) De ezt mindenképpen megkell vele beszélned,nem mindenképpen szakitani....de változtasson,neked ahogy látom szükséged van sokmindenre,amit nem kapsz meg...ez meg eltaszit majd tőle :S
2011. febr. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ő nem az a fajta...komoly fiú. Ilyen szóba sem jöhet, hogy más kell neki. Elmondta, hogy megtalált engem, velem tervez és ő nem csak ámít, ahogy a többi, tényleg így viselkedik. Ezt biztosan tudom. 4 hónapot várt rám(!!).
2011. febr. 25. 00:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocsi...de ezt most megcáfolom :):) tudod 1 évet várt rám egy csaj,és nekem nem az első volt...2 évig voltam vele,és a végén neki nem kellettem....Szóval ebben ne bizz annyira,én is komoly,már felnőtt gondolkozással rendelkezésem,megkapott mindent...és ez volt a baj :S Ezért mondom neked,ne bizz annyira ebben :S
2011. febr. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*gondolkodással rendelkezem
2011. febr. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
... keress valami királyfit...
2011. febr. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!