Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel leépíthet (t) em benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel leépíthet (t) em benne az érzéseit? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

Bolond kombinálós vagyok, már vagy 2 hónapja (4 hónapja vagyunk együtt) előjön időnként, kb minden héten, hogy azt mondom a barátomnak, nem szeret igazán...Pedig nem nagyon ad rá okot. Önbizalomhiányom is van meg irtó bizalmatlan vagyok, de változtatni fogok. Ma már eléggé túlzásba vittem. Elhatároztam hogy ezt egyszer és mindenkorra befejezem. Szeretem, és fontos nekem ez a kapcsolat.

Ugye nem rontottam el ezzel mindent? Nem bánt érte, de félek épp elértem a kétkedésemmel azt amitől féltem.

Ugye most még helyre hozható?

19/l


2011. febr. 24. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát csúnya vége is lehet az ilyen mondatnak.
2011. febr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De miért bántod? Miért bántod meg a lelkivilágát? Miért bántod őt, ha szereted? Miért mondasz neki ilyet, amire tényleg nem ad okot?


Mit jelent ez a 'Ma már eléggé túlzásba vittem'? Veszekedés volt belőle? Megtudom érteni. Hagyd rá most már, és ne csesztesd ezzel, mert kiábrándul belőled. Mit szólnál hozzá, ha téged is folyton bántana? Itt most nem fizikai bántalmazásra gondolok, hanem szavakra. Ugye-Ugye, te sem örülnél neki, ha megbántana?


Engem mélyebben érintene ha ilyet mondana valaki.


Én azt mondom, hogy helyrehozható, ha szeretitek egymást 'már' vagy 'még'.

2011. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem, nem veszekedik vele soha, csak már elmondta 2szer, hogy nagyon rosszul esik neki mikor azt mondom, nem szeret. Pont búcsúzásnál mondtam neki olyat, amit még sosem: ez így nem fog menni nekem...nem is értette hogy mi van. Megkérdezte, este beszélünk-e msn-en, én hülye makacs voltam, azt mondtam majd tanulok...tessék:@ Úgy haragszom magamra. Azóta hagytam neki üzenetet, hogy rájöttem hogy hülyeséget csináltam, és nem hagyom hogy tönkre menjen a kapcsolat.
2011. febr. 24. 22:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínű gyorsabban beszélsz, mint gondolkodsz. Na jó ez csak vicc volt, de amit tanácsolni tudok, hogy mielőtt mondasz valamit neki, gondold végig, mert mélypontra teszed a kapcsolatotokat. De fel a fejjel, és ne bántsd őt ilyen szavakkal meg, neked se esne jól.


Amúgy sok sikert, remélem nem lesz baj. :)

2011. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!