Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan küdjem le az eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küdjem le az eddig fájdalmaimat?

Figyelt kérdés
sokat csalódtam, és lett 1 barátom állítólag ő is sírt meg én is. de én azért mert észrevettem hogy beleszerettem és nagyon félek sok mindentől.első sokan féltékenyek rám mert helyes fiúval járok és félek hogy valaki elveszi tőlem és sok rossz akarónk van és bekavarnak. másik meg hogy én már nagyon szerelmes vagyok, és félek hogy vége lesz. és ez nagyon bánt. mondjuk azzal hogy belementem 1 kapcsolatba vállaltam a vele járó fájdalmat is. de nem bírnám ki nélküle, úgy érzem szorít a mellkasom ha nincs velem. hogy küzdjem le a félelmem? 18/ l
2011. febr. 24. 21:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Biztos. Menj fürödni, aludni. Jót fog tenni.
2011. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg engem annyiszor tiportak sárba, hogy sokan csodálkoztak h ilyen nem történhet meg egy emberrel. Igazából annyi az egész, hogy akráhányszor megrendül a lelked felbaszod az agyad h mekkora barom vagy h itt sirdogálsz amikor van egy helyes barátod akit szeretsz végre és Ő IS SZERET. És az irigykedők meg bekaphatják.
2011. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de igazából nem hiszem hogy szeret, most olvastam olyat hogy kommentet írt 1 szexis képhez 1 lánynak hogy jól nézel ki még mindig szerintetek ez jelent valamit?
2011. febr. 24. 21:29
 4/15 anonim ***** válasza:

Figyelj...ez olyan, mintha mikor megszülettél volna a szüleid elkezdtek volna sírni, hogy lehet rákos leszel...

Az élet durva, kiismerhetetlen, de felesleges olyasmik miatt aggódni amit egyrészt nem irányíthatsz, másrészt még fent sem áll. Elég minden napnak a maga baja. Ha most ilyeneken parázol annyit érsz el vele, hogy elcs*szed a mostani tökéletes pillanatokat...

2011. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, hogy milyen kapcsolat van közte.

A féltékenység meg ha túlzásba viszed, marha ideegsítő tud lenni.

Megbízható, normális pasid van, aki szeret téged??

Mert akkor nincs mitől aggódnod...

Ha egy olyan, hogy te vagy neki a 100., most keress valaki mást.

2011. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ja egyébként engem úgy neveltek baba koromtól kezdve, hogy meg fogok halni és semminek nincs értelme stb...

Egyébként nem, de msot elgondolkodtam rajta, hogy elég szar helyzet lenne.

2011. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát ezer bnője volt már azt mondta de csak most igazán szerelmes azt mondta eddig még nem érzett ilyet
2011. febr. 24. 21:34
 8/15 anonim ***** válasza:

Ne gondolj erre. Mióta is jártok?

Nekem is van barátom,nagyon félek,hogy elveszítem mert igazán jó arc. Mindig azon gondolkodom/gondolkodtam hogy mi lesz velem ha elveszik tőlem? Ha kiszeret belőlem? De evvel csak tönkre teszem az idegeimet. Próbálok mások tanácsára,úgy gondolkodni,hogy egyszer úgy is vége lesz,de én ezt nemszeretném. Ha rosszkedvem van és ilyen gondolatok jutnak az eszembe akkor sírok,ha jobb akkor valami számomra nyugtató zenét hallgatok!

Remélem,tudok segiteni! :)

2011. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
de a 21:29eshez is írnátok valamit? szakítsak ezért vele?
2011. febr. 24. 21:58
 10/15 anonim ***** válasza:

Figyi...az nagyon gáz amit kommentelt a csajnak..szerintem hagyd ezt a fiút, főleg ha nagy csajozó volt. A tetteinek higgy, márpedig azok nincsenek összhangban a szavaival. Mondani lehet mindent, annyi viszont biztos, hogy ha tényleg szeretne, akkor mást meg sem látna.

De a félelmedet vesd el! Aki megérdemel, szeret, az úgysem csalna meg, aki meg félre lép, köcsög, az annyit is ért...

19/L

2011. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!