Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szimplán éretlen vagyok még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimplán éretlen vagyok még a szerelemre?

Figyelt kérdés
Egyszer már kavartam egy fiúval de olyan rossz élményeket hagyott bennem hogy nem szívesen emlékszem vissza(semmi rosszra nem kell gondolni, még szűz vagyok) Viszont most nagyon nyomul egy fiú , tökre jól néz ki meg jófej de az a baj hogy nem ismerem és úgy érzem hogy én nem szeretnék barátot , jó nekem így egyedül és olyan furcsa érzéseim vannak....de viszont a futókalandokat szeretném csak ne legyen kötöttség csak puszi nyali fali és kész vége... Ez miért van? fogalmam sincs.... segítene valaki? 16/L
2011. febr. 24. 18:01
 1/4 anonim válasza:
Velem ugyanez van:s Eléggé átvert egy lány akibe szerelmes voltam, azóta nem tudok senkihez kötődni, csak a futó kalandokat keresem:S Segíthetek ha gondolod, mert ugyanabban a cipőben vagyunk..Akarsz dumálni?
2011. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a futó kalandoknak semmi értelmük, legyél inkább egyedül. Nekem is csak egy éve van barátom.
2011. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hmm köszönöm az eddigi válaszokat, de nekem az elsőnél is az volt a baj hogy észbekaptam hogy mivan?? én nem is szeretem ezt a fiút inkább hagyjuk egymást békén... és az a baj hogy nem tudok nagyon senkit közel engedni magamhoz mmint fiúkat.. gyűlölöm a kötöttséget .. ez miért alakulhatott ki bennem? persze volt nagy szerelmem másfél évig oda voltam érte de ő csak játszott velem
2011. febr. 24. 18:21
 4/4 anonim válasza:
Pont azért mert játszott veled, az akiért igazán odavoltál..
2011. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!