Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem akarom elveszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni ://

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel pár hónapja megismerkedtem :)

Ő keresett fel engem. De akkor még volt bnjőe, de szakított vele kicsit később.Azt mondta, hogy nem bízott meg benne, meg hát most én is beléptem a képbe..

Nem találkoztunk még kettesbe, csak egyszer (de akkor véletlenül futottunk össze).

Álltalába mindig ő hívott fel, és ő írt rám msnen. Mondta is mindig," várom mindig hogy rámírj, de hiába .. "

Én egyébként nagyon megkedveltem, nagyon sokat gondolok rá..

DE kb 1 hete, teljesen meg változott a viszonyunk :/

Nem tudom mitől lehet ez?!

Ha rámír, már nem annyira van téma, vagyis hát ő azért próbálkozik, de kisebb sikerekkel :S És én ahogy nem kerestem már őt, 3-4 napja, ő sem engem :|

Lehet, hogy arra vár, hogy én is keressem őt?

Csak hát nem akartam nagyon nyomulósnak tűnni meg semmi...

És ha megint nem lesz téma, akkor mit dobjak fel ?! Hogy azért mégis legyen valami :/

Nagyon félek, hogy elveszítem őt ...

De sajnos az az igazság, hogy még sosem volt az enyém :\


2011. febr. 24. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
írj rá. nem fogsz nyomulósnak tűnni. ha nincs téma, akkor kérdezd a kedvenc kajájáról, vagy a kedvenc színéről. vagy hasonlók. és ne görcsölj. menni fog :)
2011. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Keresd te is őt, ne csak ő téged, mert ő meglehet hogy többet szeretne tőled és most talán úgy gondolja, hogy te nem mutatsz iránta érdeklődést és nem is szeretnél tőle semmit... találkozzatok személyesen is, sétáljatok este, beszélgessetek sokat.. :)
2011. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszkat !


Csak az a baj, hogy amikor még pár napja ráirtam, olyan másvolt, alig beszélt.. vagy nem volt téma.

Aztán mondtam neki, hogy milyen csöndvan..

Elkezdett valamiről beszélni, de aztán megint csönd lett..

És eleinte ilyen sohasem fordult elő :S:)

2011. febr. 24. 16:22
 4/9 anonim ***** válasza:

lehet hogy azért mert kezdtek egyre fontosabbá válni egy másnak és izgultok:)


ne félj, lazulj el, beszélj arról, ami foglalkoztat, ami veled van, csak könnyedén nem kell sokat gondolkodni azon, hogy mit mondj, csak mondd!:)

2011. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Rendben ! Köszönöm a tanácsot :))

Remélem helyre jönnek a dolgok ..

2011. febr. 24. 16:29
 6/9 Norb66 ***** válasza:
Valószínűleg azért van ez, mert elment egy kicsit a kedve, lelombozódott hogy te nem hívtad/nem kerested, hogy nem jön be neked, vagy hogy nem kedveled. A tudtára kell adnod hogy ez nem így van, nagyon is kedveled. Eddig ő igyekezett, most rajtad a sor :) Csak nyugodtan, nem fogsz egyáltalán nyomulósnak tűnni. Meg is beszélhetitek az érzéseiteket egymás iránt, így lesz téma is :) Sok sikert! :)
2011. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy a bnőjét szereti még.. hogy még nincs túl rajta..az is lehet hogy újra összejönnek, mert rájött hogy minek nekem másik nő??!! te segítettél neki h rájöjjön!! biztos hálás érte:)
2011. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj meg vele egy találkozót , ne csak a neten beszélgessetek. Úgy jobban lesz témátok is.
2011. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
háát már mind1 :/// semmi sem oké.
2011. febr. 25. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!