Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak lehet tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak lehet tenni?

Figyelt kérdés
sziasztok bnőmel együtt vagyunk másfél éve nekem őő a mindenem az életem és tegnap közölte velem h őő úgy érzi hogy nem illünk össze ez most azt jelenti hogy szakítani akar? és az életem szerelme elvesztése után hogy a legkönyebb törölni az emlékét? vagy enyhíteni? köszönöm a válaszokat
2011. febr. 24. 09:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kor?
2011. febr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok
2011. febr. 24. 09:31
 3/13 anonim ***** válasza:

mindig mindenki azt hiszi,hogy az a csaj az élete szerelme..aztán rájön,hogy nem. :)

18L

Enyhíteni nem lehet,majd elmúlik,miután beleszerettél egy másik csajba,akivel kb ugyanígy jársz és soha nem ér véget ez a sorozat,kivéve ha megtalálod életed tényleges szerelmét,akivel le is éled az életed. :)

2011. febr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de most úgy érzem h őő az életem szerelme sokat adot nekem minden téren soha nem szeretem senkit se enyire mint őt
2011. febr. 24. 09:37
 5/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok.De majd fogsz,az ember életében nem 1 szerelem van.Én is most így érzek és megőrülök,annyira szeretem a srácot,de tudom,hogy az ember nem 1x szerelmes és nem 17-18 évesen találja meg élete szerelmét általában.
2011. febr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tanulj meg magyarul lehet tenni!
2011. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát reménykedek hogy nem lesz vége :D majd kiderül
2011. febr. 24. 09:47
 8/13 anonim ***** válasza:

Semmi gond nem lesz a szakítással, nyugi. Legalább tapasztaltál. Pár hónap, esetleg 1 év és kihevered.

Az meg egy buta tanács, hogy szeress bele másba azért, hogy az előzőt elfelejtsd. Nem fogod tudni magadat adni az újnak, és őt sem fogod önmagának látni, mert arra fogod használni, hogy az előzőt feledtesd.

24f

2011. febr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én is voltam ebben a cipőben azt hidtem bele döglök próbálkoztunk még utánna párszor hogy hátha menne de valahogy nem akart összejönni. Koncentrálj inkábba barátokra ilyenkor az a legjobb megoldás! Mert gondolom ezalatt a másfél év alat lesz***tad őket. Legyél velük ;) és kis idő mulva minden jóra fordul!

üdv:N

2011. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ugyanúgy foglalkoztam a barátaimal most azt mondta nekem bnőm hogy nem akar szakítani de ha nem megy a dolog akkor nem erőlteti
2011. febr. 24. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!