Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam békén vagy ne? (főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam békén vagy ne? (főleg nőknek)

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon ki van akadva, minden összejött neki az utóbbi időben és rám is haragszik egy kicsit. Arra kért, hogy egy ideig hagyjam és ne találkozzunk, mert nem tud most semmit nyújtani nekem. Szerintetek hahyjam most békén egy ideig? Nagyon fáj, hogy igy látom, nagyon szeretem és szeretnék segiteni neki, és ott lenni mellette, de félek, hogy csak az ellenkezőjét érem el. Ti örülnétek, ha valaki mégis ott lenne mellettetek a nehéz pilanatokban?
2011. febr. 24. 08:41
1 2
 11/17 anonim válasza:
Szetm a hagyd azt jelenti, hogy hagyd. Biztosítsd afelől, hogy ha szüksége van rád akkor ott vagy neki, de hagyd békén. Ha egyedül akar lenni, h rendezze a dolgait és te folyamatosan nyaggatod, azzal csak az idegeire mesz.
2011. febr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én ha azt mondom,hogy hagyj békén,az kb annyi,hogy gyere már,keress fel,magadtól és légy velem. :) De én kimondottan gyűlölöm a magányt. :) Szerintem a virág küldés jó gesztus,de inkább vigyél neki egy csokor virágot személyesen és mond meg neki,hogy örülnél ha vele lehetnél ezekben a napokban és igyekeznél megkönnyebbíteni neki.De azért ne teperd le,inkább hagyd hogy ő kezdeményezze,ha akarja,nehogy azt higgye , hogy csak ezért mentél át. :)

L

2011. febr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nála a nem általában tényleg nemet jelent. Csak nincs most mellette senki, nincs kihez forduljon. Ő mondta, hogy lassan belebolondul a gondolataiba és a kétségbeesésbe. Most úgy érzi, hogy senkiben sem tudna megbizni és szeretne ellenni a gondolataival. Szeretném támogatni, de nem tudom, hogy, ha nem akar még engem sem...
2011. febr. 24. 09:15
 14/17 A kérdező kommentje:
Hivom, s küldök neki sms-eket, de nem akarom, hogy zaklatásnak érezze. Szeret az én cuccaimban aludni, s gondoltam befujom a parfümömmel az egyik pulcsimat, hogy legalább az legyen vele, ha közvetlenül nem engedi, hogy vele legyek...Szerintetek édi gesztus lenne?
2011. febr. 24. 09:18
 15/17 szamóca. ***** válasza:
pesze, annak lehet hogy örül. csomagold be valamibe, és írj hozzá egy elvelet neki hogy bármikor hívhat, és hogy rád mindig számítha és már nagyonvárod hogy úja együtt lehessetek de nem karod zavarni mert megkért rá. hagyd ott a küszöbén vagy ahol tudod. aztán hagyd kicsit tényleg, hagy gondolkodjon...
2011. febr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ha vannak még jó ötletek, hogyan, miként, mit csináljak szivesen várom. Nagy köszönömel!
2011. febr. 24. 10:00
 17/17 Czitrom válasza:

Ez függ attól is, mennyire hírtelen haragú a bnőd...én pl eléggé az vagyok, és ha azt mondom, h hagyjál, akkor ált 1-2 nap nyugi kell, utána talán van egy kis durcizás, de egy röpke pár nap után sztem finoman érdeklődj utána...ahogyan a többiek is leírták már, hiába mondja egy nő, hogy hagyd békén, még ha durciizik is, de jól esik, ha érdeklődik a másik olyankor, persze be nem vallanánk, de így van :)

Ne add fel, minden rendbe fog jönni :)

2011. febr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!