Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam békén vagy ne? (főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam békén vagy ne? (főleg nőknek)

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon ki van akadva, minden összejött neki az utóbbi időben és rám is haragszik egy kicsit. Arra kért, hogy egy ideig hagyjam és ne találkozzunk, mert nem tud most semmit nyújtani nekem. Szerintetek hahyjam most békén egy ideig? Nagyon fáj, hogy igy látom, nagyon szeretem és szeretnék segiteni neki, és ott lenni mellette, de félek, hogy csak az ellenkezőjét érem el. Ti örülnétek, ha valaki mégis ott lenne mellettetek a nehéz pilanatokban?
2011. febr. 24. 08:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. febr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
22F/21L. Mert?
2011. febr. 24. 08:46
 3/17 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki... jó lenne ha vki támogatna.
2011. febr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Még akkor is, ha szikla szilárdan kijelentetted, hogy nem, nem szeretnéd?
2011. febr. 24. 08:49
 5/17 A kérdező kommentje:
...és egyedül szeretnél maradni a gondolataiddal és csendre vágysz!?
2011. febr. 24. 08:50
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. A nőknél ez olyan, hogy hiába mondjuk, hogy ne, most nem kell a segítséged, mégis kell. Tudod...Ha segítesz, az a baj, ha nem, akkor az.:) Próbálj mellette állni, mutasd meg neki, hogy neked bármit elmondhat.
2011. febr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nőőők! KI ért titeket!?
2011. febr. 24. 08:57
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez általában a hagyj békén = gyere és ölelj át dolog. Bár néha tényleg jó, ha békén hagynak, de azt sem túl sokáig. Butaságnak tűnhet, de próbáld meg, hogy írsz neki egy sms-t. Vagy küldesz neki virágot. Akkor ott is vagy mellette, meg nem is :)
2011. febr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 szamóca. ***** válasza:

hát ha én azt mondom hagyj békén akkor hagyj békén...

de hát kitudj

2011. febr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nekem is jobb ha békén hagynak, konkrétan eléggé zavarna, ha azt mondom valakinek hogy hagyjon békén egy kicsit és utána is zaklatna...
2011. febr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!