Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj velem? Mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? Mi az ami történik? Hogy lehet hogy képtelen vagyok elvállni a pasimtől de közben meg utállok vele lenni miközben szar a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elöször is jó lenne ha valaki elmondaná nekem hogy mi történik velem mi ez az egész és mit tegyek! Van 1 paim kb7 honapja de rengeteget veszekszünk és egyáltalán nem harmonikus a kapcsolatunk mégis mikor arra kerül a sor hogy szakitunk mindketten könnyes szemekkel válnánk el egymástól és sose kerül erre a sor. Részemről azért sem mert egyszerűen nem birom elengedni még akkor sem ha tudom hogy szenvedek mellette! Érzem hogy ő sem szeret ugy engem ahogy azt kellene! Mindennap arra fiura gondolok aki olyan szeretet adott nekem egyszer valaha amit visszasirok mindennap eszembe van hiányzik hiányzik ő vagy talán nem is hanem amit vele átéltem, viszont a mostani pasimnál meg nagyon féltékeny vagyok zavar ha más lány tetszik neki és nem birom elviselni de tudom a szivem mélyén hohy az amit iránta érzek az közel sem olyan mint amilyent érzeztem aziránt a fiu iránt akitől egyszer valaha a legnagyobb szeretett kaptam! De akkor mégis miért van az hogy nem birom elengedni és őrülten féltékeny vagyok?
2011. febr. 23. 17:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Még annyi elhiszem, hogy jobban félsz a magánytól, mert nincs szülő kire igazán támaszkodhatnál, ilyenkor legjobb ha oda tudnál költözni valakihez ismerőshöz , vagy egy barátnővel albérletbe.


De hidd el nem az a megoldás hogy szenvedsz és azért maradsz vele mert nincs hová menned és félsz a magánytól, hogy magadra maradsz a nagyvilágban.

2011. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Valahol kötödök hozzá! Ő volt velem a bajban mikor egyedül maradtam! Néha annyira hiányzik és azt érzem szerelmes vagyok de nem olyan szintű mint amilyet aziránt a másik fiu iránt érzek! Ha most itt álnna a ház elött elmennél bele bárhova és bármeddig és azt érezném egy láncot venne le rolam! Nem aza cél hogy mindenárom pasim legyen és nem félek egyedül lenni de most ugy érzem nincs más választásom! Barátnővel költözzek össze? Mindenkinek férje barátja pasija szeretője van most kérjem meg hogy ugyan már tudom hogy szerelmes vagy és boldog és van magán életed de én meg nem vagyok szerelmes és szomorú költözzünk már össze! Egyáltalán nem megy az olyan könnyen mint ahogy ezt leirjátok! Azt is tudom hogy nem kell attol tartanom h ő elöbb találna magának valaki mást ugyanis tudom ha vele szakitanék azonnal lenne más és ezt most nem nagyképűségből DE én egy olyan lány vagyok aki nehezen engedi magát utállok addig eljutni és bizalmat szerezni mig a kapcsolatunk eljut arra a szintre amikor már nem az ismerkedős szintről szól!
2011. febr. 23. 19:53
 13/18 anonim ***** válasza:

Igen, én ezt mind el is hiszem, és fontos ember számodra, mert ott volt veled, és kitart melletted és biztos nem is hagyna egyedül, nem taszítana téged ki a híd alá, mert biztosan szeret téged.


De elég nehéz olyan ember mellett lekötnie az embernek magát aki mellett tudja hogy nem lesz boldog, mert barátnak és néha lelki-társnak k*rvajó, csak éppen nem az ember párjának akibe általában szerelmes lenne.


De sokan belenyugszanak az ilyen helyzetbe hogy ááá úgysem lesz jobb meg hogy is lehetne....és akkor letelepednek egy olyan kapcsolatban ami elviselhető, van egy barát aki még törődik is az emberrel de nem tőle szeretne gyereket......


Így viszont , hogy nicns hely ahová elmehetnél, így maximum titokban a barátod háta mögött tudnál más pasikkal ismerkedni.

Csakhát az emberek a legtöbb esetben lusták nagyon lusták új kapcsolatot kezdeni és megismerni más embert, először senkivel szemben sincs meg a bizalom annak mindenhol ki kell alakulnia.


De akkor ezek alapján mindenkinek csak egy pasija legyen, elégedjen meg azzal amit kap, vagy ne is legyen senkije...


Szóval nem tudom de vagy belenyugszol ebbe és soxor érzed majd magad magányosnak szomorúnak és boldogtalannak hiába van melletted valaki , vagy keresel egy utat magadnak amiben meg tudsz ismerni másokat is.


van egy ilyen mondás is: "Ügyelj arra hogy megszerezd azt, amit szeretsz, különben kénytelen leszel megszeretni azt, amit kapsz."

2011. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

És egyébként mi a helyzet azzal a másik fiúval???


Ki ő? Messze lakik? Foglalt van barátnője? Mennyire tartod vele a kapcsolatot? Beszélgettek, vagy neki nem jössz be mint barátnő, csak barátnak tekint? Ő nem szeretne veled lenni?

2011. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ez a fiú messze van! Valaha volt köztünk valami! Épp akkor lépett ki egy olyan kapcsolatból amiben nagyon csunyán átverték! Tudom hogy amit adott nekem az őszinte volt és valahol a szíve legmélyéből tette éreztem amikor átölelt megérintett vagy megcsokolt biztos vagyok benne és mások is köztük az egyik legjobb barátnöm is mert a barátnömmel nagyon sokat beszélgetett rólam! dE SAJNOS VÉGE LETT MERT NEM FÉLT SZERELMES LENNI MEGINT UGY AHOGY AZ ELÖZŐ KAPCSOLATÁBAN VOLT! Azt mondta nem megy neki már nem tud többé bizni és nem akar átverni mert nagyon kedves lány vagyok! Valahol akarjais meg nem is tudom érzem utána sokszor csak ugy felhivott és azt mondta csak tudni akarom mi van veled! Probáltam neki elmondani hogy mit szeretnék de egyszerűen nem megy mintha meg sem hallaná! Ugy érzem az hogy ő meg én együtt legyünk az lehetetlenség! :S
2011. febr. 23. 22:30
 16/18 anonim ***** válasza:

megint én.....


Háát azért akárhogy is van ő is egy pasi akármilyen érzékeny is és mélylelkű is, biztos szeretett téged és biztos hogy most is szeret ez ilyen egyszerű. Csak nem mer lépni mert fél egy újabb csalódástól

elhiszem h nem akarsz rosszat a srácnak és számodra ő a "best of" de hidd el az nagyon rossz kifogás hogy előző kapcsolata miatt nem mer újba belekezdeni.


Szóval szerintem, beszélgess vele, találkozz vele egyszer és mond el neki, hogy mi a problémád azt amit itt nekünk is feltártál!

Valszeg megérti majd ha tényleg fontos vagy neki.

És a helyedben ugy intézném a dolgokat hogy elkezdenék vele megint beszélgetni felvenni a kapcsolatot. Szorosabbra fűzni a kapcsolatot és kideríteni hogy szeretne e ő többet.

(Most jönb majd a szöveged tudom...hogy nem meg nem akar megbántani meg nem tudna szeretni) - ez dögunalom és hazugság! Bármennyire is utálni fogsz most ezért!


2 lehetőség van:

- 1. vagy nem akar egyáltalán a párod lenni és azért mondja így h ne bántson meg, max barátnak képzel el.

- 2. szeretne a párod lenni de visszahúzódobb és nők terén kicsit mulya, azaz nem kezdeményezős megvárja míg a nő lép, és ha a nő nem lép, akkor ő hagyja az egészet...


hát ennyi. bocs az őszinte szavaimért.

2011. febr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Semmi baj szeretem az őszinte embereket akik nem beszélnek vele! Már számtalanszor beszéltem vele probáltam beszélni vele de hiába! Elmondtam h nagyon hiányzik irtam neki emailt is amiben mindent leirtam de nem válaszol meg semmi pedig h megkapta és elolvasta! Egyáltalán nem mulya srác ő kezdeményező! Szerintem nem kellek neki csak barátként és ennyi szoval teljeséggel kizárt az hogy mi együtt legyünk bár mégis azt érzem ha egyszer haza jönne és véletlen találkoznánk eg ytársaságban más lenne és biztos hogy valami történne!
2011. febr. 25. 14:24
 18/18 anonim ***** válasza:

meginén...


Háát remélem, változni fognak majd a dolgok, úgymond történik majd valami "csoda" ami alapján új életet tu7dnál kezdeni, vagy esetleg összejönnél ezzel a "hiú ámbárndokbéli sráccal!"

2011. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!