Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj velem? Mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? Mi az ami történik? Hogy lehet hogy képtelen vagyok elvállni a pasimtől de közben meg utállok vele lenni miközben szar a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elöször is jó lenne ha valaki elmondaná nekem hogy mi történik velem mi ez az egész és mit tegyek! Van 1 paim kb7 honapja de rengeteget veszekszünk és egyáltalán nem harmonikus a kapcsolatunk mégis mikor arra kerül a sor hogy szakitunk mindketten könnyes szemekkel válnánk el egymástól és sose kerül erre a sor. Részemről azért sem mert egyszerűen nem birom elengedni még akkor sem ha tudom hogy szenvedek mellette! Érzem hogy ő sem szeret ugy engem ahogy azt kellene! Mindennap arra fiura gondolok aki olyan szeretet adott nekem egyszer valaha amit visszasirok mindennap eszembe van hiányzik hiányzik ő vagy talán nem is hanem amit vele átéltem, viszont a mostani pasimnál meg nagyon féltékeny vagyok zavar ha más lány tetszik neki és nem birom elviselni de tudom a szivem mélyén hohy az amit iránta érzek az közel sem olyan mint amilyent érzeztem aziránt a fiu iránt akitől egyszer valaha a legnagyobb szeretett kaptam! De akkor mégis miért van az hogy nem birom elengedni és őrülten féltékeny vagyok?
2011. febr. 23. 17:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én velem is pont ez a szitu,csak engem simán elengedett,mert elhoztam acuccaimat...és 2-3 napra rá visszaakartam menni hozzá,mert nem bírom nélküle,de ő a férfiúi hiúsága nem fogad már vissza....
2011. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

talán csak annyi a problémád, hogy mindent megkapsz otthon, nincs igazi kihívás az életedben, és részben emiatt semmi érzelmi kontrollod nincs, így pedig az érzéseid és a kapcsolataid össze-vissza csaponganak, irányítatlanul.

szabad megkérdeznem, mennyi idős vagy?

2011. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
első voltam és én 23 éves lány vagyok,szóval nem tini már...
2011. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát hogy ne persze mindent megkapok itthon! A legnehezebb az életem egyedül élek nincs se aanyám se apám! Akkor szerinted most is mindent megkapok itthon és nincs sok kihivás az életemben? Hidd el hogy nem könnyű 22 évesen feldolgozni édesanyád hallálát és hogy magadra maradtál mint a kisujjad!
2011. febr. 23. 18:03
 5/18 A kérdező kommentje:
Én meg 22! Volt már 2 komolyabb kapcsolatom és mondhatnám valamennyire ismerem a pasikta! De most 22 évesen mégis azt mondom fogalmam sincs arról ami velem történik hogy lehet ez! Persze nem vagyok tini kijelenthetném én is de nem teszem és pont azért nem mert lehet hogy ismerem a pasikat 90%-ban ismerem az aljas formájukat és tudom hogy mi a hyles és mi nem de az przelmeimet nem birom kontrollálni és még nem jött el az az idő hogy a szivem helyett az eszem cselekdjen az esetek nagy részében! Nem megy gyerek vagyok még!
2011. febr. 23. 18:09
 6/18 anonim ***** válasza:

helyénvalónak tartok egy elnézés kérést.

sajnálom, igazán nem gondoltam volna :(

remélem mielőbb rádtalál egy férfi aki megbecsül és nagyon szeret, és akkor adhatsz neki és magadnak egy esélyt az újrakezdéshez.

2011. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát köszi! Ugy legyen! :)
2011. febr. 23. 18:17
 8/18 anonim ***** válasza:

Te egyszerűen félsz attól, hogy egyedül maradsz, nem az a gond, hogy nem mered otthagyni, hanem az a gond, hogy akkor tartasz a magánytól és , tartasz mások véleményétől. Félsz! félsz attól, hogy egyedül maradsz és majd nem találsz mást.

És félsz attól, hogy ő tutira hamar talál majd mást.


Ugyan is roh@dtúl nem vagy boldog ebben a kapcsolatban csak megjátszod az egészet.

Egy kapcsolat akkor működik ha mind a ketten szeretitek egymást de ez nálad nem így van! Te szereted őt mint embert, de nem úgy mint a párodat kéne.....

Másképp színjáték szinte az egész a részedről!

2011. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van! Sőt valahol tényleg ezlehet csak képtelen vagyok saját magamnak bevallani ezt ezért kérdezek meg mást ő hogy látja ugyanugy mint én és te ugy látod és ettől féltem rohadtul! :(
2011. febr. 23. 18:34
 10/18 anonim ***** válasza:

18:24-es vagyok.

Nem egy ismerősöm volt már olyan helyzetben mint te, és sajnos legtöbb helyen ez a gond, hogy félnek szakítani....

Az hogy akkor mit mondanak majd róla otthon, haza mehet e szüleihez, cikizni fogják e, és hogy mikor fog mást találni, és mit fog csinálni, szét fogja unni magát, és a pasi tuti hamar talál mást.......


De tévednek, mert lehet h magányosak lesznek egy ideig, de k*rvára nincsennek egyedül! Sokan vannak egyedül sok embernek nincs párja és nagyon sokan szakítanak.


Boldogtalan vagy, és csak mint embert szereted mint barátot.

Sose fogsz bizseregni ha ő hozzád ér...


Ez csak az én véleményem. 26/f

2011. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!