Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem viszi ezt tulzásba a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem viszi ezt tulzásba a párom?

Figyelt kérdés
összevesztünk párommal, mert egy jóval idősebb férfi odajött hozzám és egy közös ismerőshöz köszönni, így pár szót váltottam vele, viszont előtte figyelt engem. nyilván tudom, hogy mit akarhatott, de csak pár szót váltottunk. viszont párom kiakadt, hogy ne legyek naiv és miért beszélgetek én idegenekkel. nem szól hozzám már 2 napja emiatt. most ennyire gáz ez? előre is köszi. 28/N
2011. febr. 23. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez túlzott féltékenység.Kevés a kiegyensúlyozott ember a mai világban...a mególdás a kommunikació.El kell neki magyarázd, hogy egy kapcsolat alapja a bizalom.Vannak esetek amikor pont az örökös féltékenység késztet valakit arra, hogy a gyanitásoknak adjón egy valós alapot és tényleg megcsalja a párját...
2011. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én exem is minden lányra féltékeny volt, alaptalanul. Az egyik ilyen kirohanása után döntöttem úgy, hogy elválok...
2011. febr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!