Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mi? Nem is értem, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mi? Nem is értem, hogy mi történt.

Figyelt kérdés

Van egy 31 éves pali 2 gyerekkel meg egy ex feleséggel és van egy 20 éves csajszi se gyerek se barát se semmi. Egy szép napon összekeverednek majd fél évig együtt vannak.. aztán egyik nap azt mondja a lány a fiúnak (egy hosszú út után ahol a srác elment külföldre dolgozni) hogy azt hiszem szeretlek, szerelmes vagyok beléd.(mivel válás előtt áll még utálja a nőket legalábbis ezt állítja) de együtt maradnak abban a hitben hogy "csak szex" később a srác is ezt állítja egy kicsit ittasan, hogy szereti a lányt. De egy 2 hét múlva minden tönkre megy a srác azt mondja hogy nem szereti a lányt a lány összetörik és nem látja a megoldást a kiutat. Szereti a srácot. Aztán egyszer felhívja és mondja neki a csajszi hogy gond van, beteg vagyok. Veszekednek egy sort bár nem szeretnek egymással veszekedni leteszik a telefont és megbeszélik, hogy majd a lány ír neki egy üzenetet ha tudja a végleges eredményeket. Meg is történt és a srác felhívja a lányt, hogy akkor megmarad, meg hogy örül neki. A lány nem tudja mit gondoljon. Kikészült teljesen. Fel kell hajnalban, hogy láthassa a srácot mikor munkába megy és úgy szervezi a találkozóinkat, hogy pont akkor legyen amikor a srác jön munkából. Aggódok érte mivel a barátom. De lehet hogy csalódna. Szeretem a csajszit nagyon mivel már jóideje a legjobb barátomnak tartom. Ez már megszállottság? Vagy minek lehet ezt mondani. Hozzá teszem, hogy a lány eddig nem kapott semmi jót az életben ez tényleg így is van. Minden párkapcsolata csak a szexről szólt aztán mindig ő jött ki rosszul.. De volt neki ez a srác aki tényleg törődött vele és tényleg jól mutattak együtt. Ebből még lehetne valami számukra? Vagy próbáljam meg lebeszélni arról, hogy még egyáltalán reményt fűzzön hozzá?

Köszi szépen a válaszokat

18/L


2011. febr. 23. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt a lányt csak szexre tartják. Ennyi. Kár lenne többet látni bele.
2011. febr. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy fél évet lehúzott volna vele a srác ha csak szexre tartotta volna..én hiszek abba, hogy szerette és szereti a csajszit csak kell egy kis idő neki..
2011. febr. 23. 01:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Fél év az csak futó, főleg elvált embernek. Csak a hülye kis tinik hiszik hogy 2 hét már "kapcsolat".


Igen, f@sztarisznya volt a kisasszony foglalkozása.

2011. febr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fél év heti 2-3 találkozással már kapcsolat. Mondom ezt elváltként...
2011. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát f@sztarisznya? úgy hogy mindennap találkoztak?? És nem a szexről szólt a dolog? Szerintem ez kicsit primitív hozzáállás.. Mondom én 18 évesen... na mind1

Kedves utolsó köszönöm!

2011. febr. 23. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:

A pali valoszinuleg mar kiabrandult a nokbol...sajnalom a baratnodet. nem hiszem, hogy f@sztarisznya lenne..van aki igy banik a nokkel. sajnos fel evig nekem is volt ilyen szexen alapulo kapcsolatom, de attol fuggetlenul most szerelemteljes boldog kapcsolatban elek.

szerintem segits a bnodnek, hogy talaljon valaki hozzavalot, aki megbecsuli es szereti, mert ahogy elnezem, es a pasi nem ilyen. husz evesen meg elotte az elet, segits neki ujrakezdeni es talpra allni:)

2011. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*ez a pasi
2011. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

11:35


Jó nagy bunkóságot írtál.


Kérdezőnek:


A pasi bizonytalan, most vált, egy világ dőlhetett benne össze,de elég nagy esélyt adnék annak,hogy szereti a lányt.

2011. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!