Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem mi történt? Enyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mi történt? Enyi idő elég egy ekkora változáshoz?

Figyelt kérdés

Most tényleg nem szeret már vagy csak időre van szüksége?

Ez az egész úgy kezdődött, hogy két és fél éve találkoztunk egy szórakozó helyen.

Szerelem volt az első látásra csak akkor volt pasija.

De szakitott vele rá néhány napra rá.

Az elején minden nap 3 hónapon keresztül lejártam biciklivel nagyon szerettük egymás ezért öszeköltöztnk.

Minden szépen ment másfél évig, közben veszekettünk persze de semmi komoj.

Ezután el kellet költöznünk munkám miatt 60km rel meszebb.

Itt uj sulija lett és kezdett megváltozni a változás kb 3 hónapja lett akora hogy szóvá tettem.

Nagy nehezen kihúztam belőle hogy tecik neki egy ösztájtársa, és ez sajna kölcsönös.

Ettöl fogva elhatalmasodott felettem a féltékenység.

Akkor kibékültünk, és minden nagyon jól ment egészen péntekig.

Ugyanis ekkor (eszt nagyon szégyellem de most megfogattam hogy többet nem) belenéztem a facebuk já ba és találtam egy üzenetet amiben arró volt szó hó neki bármit megtenne én eszt persze sztem nem de szerinte félre értettem.

Itt elöszor én montam hogy haza megyek ő belemen.

Ekkor elkapott a szerelem legnagyobb tüze elvesztettem a fejem és rohanta a munkahejemről hozzá.

Nem akartam elmenni szeretem nagyon az életemet adná érte.

Nagy sírások árán asztmonta flegmázva hogy akkor maragyak,

de azóta nem ölel át nem érzek semmit es ez nagyon rossz úgy érzem hogy nem akarja már én meg meghalok érte.

Nem tudom mit tegyek semmiféle képen nem akarom elhagyni mit tegyek hogy ujra szeressen .

Ti csajok nektek mi esne jól neki ??

Egész éjel a wc-n bőgtem és imátkoztam nem tudom mit tegyek??

De szó szerin egész éjjel 9 kor mentem ki és 5 kor jöttem be.

De akkor elmentem volna ha aszt kijelenti hogy nem szeret de nem tugya mit érez.

Én meg nem akarom elhagyni ugy hogy hiba lesz amit nem tudunk kijavítani.

beszéltünk róla hogy szte menyi időnk van hátra ő aszt monta nem sok

szerinte csak egy másfél hét.

És én félek rettegek hogy mi lesz.

Nem akarom elhagyni. szretem és nem élném túl.

Már azon gondolkottam hogy öngyilkos leszek ha elhagy .

Ő azst monta hogy úgy érzi hogy se velem se nélkülem d most inkább az utóbbi.

amikor eszt kimonta a szivem egy akkorát dobbant, hogy aszthittem kiesik. Só szerint megszédültem én még ijen szerelmet nem éreztem senki iránt.

Mit tegyek most gyorsan amivel viszahódítom??

Hoszútávra tudnám már de most anyit akarok hogy legalább öszintén ölejen átt mint régen.

Itt van melettem alszik de hiányzik.

Kérlek segicsetek!!!!


2011. márc. 27. 01:17
 1/2 A kérdező kommentje:
A hejesírás miatt kérlek titeket ne kritizáljatok csak azt irtam ami az eszembe jutott hogy lássátok át a hejzetet. KÖSZÖNÖM
2011. márc. 27. 01:24
 2/2 anonim ***** válasza:

Szar ügy. Ha nem szeret akkor már nem szeret.

Egyébként én is így vagyok, hogy én nagyon szeretem a volt barátnőmet de ő már nem. :(

2011. márc. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!