Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tippek a változáshoz?

Tippek a változáshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Ma gondoltam egyet és arra jutottam, hogy szeretnék változni, valami újat mutatni. Ez nem egy olyan kérdés, hogy csúnyának érzem magam és mit tehetnék, hogy ne érezzem ezt. Szerintem átlagos és szép között mozgok de kicsit egyhangúnak tartom a kinézetemet. Úgy öltözködök mint a tucat lányok és ezen nem is szeretnék változtatni, csak a tucatban is vannak kiemelkedő lányok és én közéjük szeretnék tartozni. Olyan tökéletes kinézetet szeretnék mint a modelleké, tudom most jön az, hogy ha van sminkesem, stylistom, fodrászom akkor megvalósítható, de én arra gondoltam, hogy saját erőből szeretném kihozni magamból a maximumot. Mind testileg, mind öltözködésileg.

Egy pár tudnivaló rólam:

szőke félhosszú haj, szürkés szem, világos bőr, hosszúkás fejforma, a homlokom elég magas és az orrom picit nagy.

Ha tudtok képet is linkeljetek.

17/L


2011. márc. 22. 17:43
 1/10 anonim válasza:
Szerintem menj el a barátnőddel vásárolni és ő megmondja a frankót ha nem áll jól neked a ruci akkor ezt ő megmondja (ha rendes barátnő) és mikor bemész a suliba akkor ha már 1 ember megdicséri a ruhád már nő az önbizalmad és jobban is érzed magad a ruhában =D Ja és valami különleges ruhát válassz magadnak!! A kinézetért meg tornázz és lehet olyan tested mint a modelleké (vagy fogyózz de nem nagyon ajánlom) minden nap csináld meg szépen a hajad rakj magadra sminket =D A hajadat csináld egyik nap egyenesre a másik nap göndörre a harmadik nap meg fogd össze és nem leszel túl átlagos =D Szerintem ezt csinálhatod :D
2011. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2011. márc. 22. 19:04
 3/10 anonim ***** válasza:

hát több féle stilus közül valogathatsz:

hippi

rocker

emo

-az előzők közül nem ajánlom egyiket sem :/


barbie stilus: nem arra a plazacicas külsőre gondolok,hanem oylan rozsaszines lanykara. ha alacsony vagy,akkor ez nagyon előnyös. nem kell gyerekes cuccokat hordanod,csak h rozsaszin legy. még ehhe a feher szint is szokás hordani azoknak akik ezt a stilust viselik. persze a szőke haj az nagyon jo ehhez a stilushoz,meg a kedves szemöldök :DDD én erre a stilusra szeretnek valtani kb majustol,mert mar unom a fekete,barna-sötét szineimet. szeretnek vidámsagot sugarozni:D


sportos stiil: en mostanaban inkabb ilyen vagyok. ez olyan allando farmeros viselet,hozza vlmi kapucnis felső,vagy ilyesmik.


én igy tudom leirni-leheth hülyen fogalmaztam ,de nembaj:DD

:)16l

2011. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vágasd le a hajad vmi vagány csajszisra, és keverd a "tucatlányígyöltözik stílust" és a vagyányat! szerintem ezzel simán kitűnhetsz! ;)
2011. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat :) Fodrásznál most voltam 1 hete szóval az már megvan :D Én a disco-s stílust képviselem :) Nemt tudom volt e már nektek olyan ha ránéztetek egy lányra, hogy olyan jól nézett ki és olyan szép volt, hogy nem mernétek beszélni vele. Nekem szokott ilyen lenni és ezt a hatást szeretném elérni én is. Mindeggyik válaszból tudok felhasználni valamilyen ötletet :) A barbie-s stílus főleg bejön..már nagyon rég óta :D Ha gondolod 2. válaszoló erről beszélhtnénk, hogy te milyen ruhákat fogsz majd viselni mert ez engem is érdekelne :D
2011. márc. 23. 14:31
 6/10 anonim ***** válasza:

2. vagyOK: hat eredetileg meg nekem sincs pontos eltervezesem,h miylen lesz a barbie stilusom:D csak annyit tudok,h a sötétebb szinekből(mert eddig szinte csak feketet meg sötet szineket hordtam) átváltok vidám,rozsaszi,feher,és hasonlo szinekbe. :)

valami feher ciőket szeretnek venni,meg rozsaszin fürdőrucit,meg ilyesmiket. most tervezem,h evszek egy felsőt,ami hosszuujju,de csak ugy kb hasig és,és cibzáros.

nagyon tetszik,már van ilyen feketeben :)

aztán szeretnek majd szoknyakat viselni,vmi minit(persze nem olyat,h az egesz seggem kivan belőle:D)

majd ha ugy lesz,mar mindig joidők lezsnek,ugy majus fele,akkor kezdek stlust valtani,addig gyüjtögetem a cuccokat,h egyből attudjak törni az uj stiilbe :DD

amugy ha van neked is valamilyen lkepzelsed,szivesen elolvasom :))

2011. márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jesszus,milyen hibasan irtam :OO
2011. márc. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nemlényeg a helyesírás :D am ma amikor voltam a plázában (Eger) a modellek pont próbáltak a divatbemutatóra és olyan gyönyörűek voltak..meg a ruháik is :$ Nyárra már bitos, hogy akarok egy fonott telitalpú platformos szandit :D Olyasmit mint az első csajnak a lábán van a citromsárga [link] , szerintem csőnacival nagyon jól néz ki és ilyet nem sok lányon láttam még felénk igazából a többit még nem tudom :S még arra is gondoltam, hogy 1x2x eljárok szoliba még nyárig, hogy legyen egy kis szinem..neked egyébként milyen stílusod van? am nem írnád le priviben az msn-ed? ott jobb lenne beszélni :D
2011. márc. 24. 19:07
 9/10 anonim ***** válasza:

hm..ezek a szadálok tenyleg nagyon jok :$

sajna msn-em nincs,de ha gondolod,facebookon bejelöllek,küldhetsz privit:) (ha van facebookod:DD)

2011. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok neked privit küldené..:S küldjél te és akkor bejelöllek :D
2011. márc. 26. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!