Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más csajokkal megy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más csajokkal megy a barátom nyaralni, ez normális?

Figyelt kérdés
Elkezdte szervezni a nyaralást, és a haverjain kívül mennek még csajok is, nem is ismerik mindet, csak a buli kedvéért viszik őket is. Én nem mehetek, mert barátnő nem mehet. Szerintetek ez normális?
2011. febr. 23. 00:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott, ha már egyszer megcsalt azt hiszi szinte bármit megtehet!Mert most is ott voltál mellette a kutyakakiban!

Ez az én véleményem, adja az ég,h ne így legyen, de szerintem igen, szóval dumáld meg vele!

2011. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
34%

Évente egyszer kibírhatnád. Miért nem értik meg a nők, hogy

nem csak a munkából, vagy a tanulásból kell néha kikapcsolódni, hanem belőlük is?

Ha meg akar csalni, itthon is meg tudja tenni.

Szeretem az asszonyt, de akkor is elhúzok nyaranta egy hétre a haverokkal túrázni, ha nem is mindig örül neki.

2011. febr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak a buli kedvéért visznek csajokat és barátnő nem mehet? És te még ezzel a pasival vagy????


25/N

2011. febr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
80%
Hohó micsoda töcsökparty lesz ott..
2011. febr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
73%
Akkor van rendben, ha utána csak Veled, kettesben is elmegy nyaralni. Egyébként Te is kezdj el szervezkedni, és keress egy normális útitársat. Olyat, aki megbecsül. 22/N
2011. febr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
100%
Készülj fel,hogy bár tagadni fogja, megfog csalni. Sajnálom.. Viszont ilyen pasival miért vagy együtt? Tudom...Szereted! De nem minden áron kell vele maradni akkor sem,ha szereted.
2011. febr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én szakítanék vele. Az oké, ha csak pasik mennének, de más csajok buliból? Azt már nem. Ha akkor jó vagyok neki amikor baj van örül ha mellette vagyok, akkor is örüljön nekem, amikor nyár van és buli van.
2011. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%
Ne hagyd,hogy palira vegyen a barátod!Ha tégd nem visz szerintem mással akar d........
2011. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom... Köszönöm a válaszokat, szakítani fogok vele.
2011. febr. 23. 13:53
 20/23 anonim ***** válasza:
Ird ám majd meg mi lett a stori vége, mert édrdekelne.
2011. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!