Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet normális csajokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális csajokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szóval látom hogy csomó csaj írja hogy nemtalál normális pasit mindig csak a nagymenő bunkók találják meg őket és végre olyat akarnának aki szereti őket,foglalkozik velük,nemcsak arrakell nekik,nemcsalja meg őket stb stb.Nah most csomó pasi is teljesen ugyanígy van.Akkor hogylehet hogy az ilyenek egyszerűen nemtalálnak egymásra? Próbáltam már sok módon de egyszerűen ilyen csajt nemtudok találni ésmár nemtudom mitkéne csinálnom...soha nemtalálok ilyen csajt pedig elvileg elég sokan ezt akarják de mégsem találok rá egyre sem....Most akkor mitlehet komolyan csinálni? Elvileg a jó csajok is ígyvannak hogy őkis unják már és normális pasit akarnak csak az ilyet én inkább megsem próbálom ugysincs semmi esélyem...bár ahogy látom ahozképest mégis minden héten mássalvannak szval... Énmár nemértem ezt az egészet...nemigaz hogy ilyen nehéz egy normálist csajt találni vagy nemértem mitcsinálok rosszul :S


17/F


2010. ápr. 18. 22:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sehol.
2010. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nesze a válasz! Mindenki a szórakozó helyekre jár ismerkedni, de ott mindenki be van rúgva, tépve, szívva, lőve (tisztelet a kivételnek, persze) ezért levonják a konzekvenciát, hogy nem találnak normális embereket, és nem mennek többet... És így meg rohadtul nehéz összejönni egy normáléis fiúnak egy normális lánnyal!
2010. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
1 rendes pasi nem azért fog járni 1 lánnyal mert szép... szerintem a külső nem fontos
2010. ápr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen de szórakozóhelyre énis azért járok hogy kikapcsoljam magam szóval tuti nemleszek 100-as állapotban. Amugy nekem sem a külső a legfontosabb énis teljesen átlagos vagyok szerintem egy átlagos helyes csaj nekem tökéletesen megfelelne nemkell hogy tökéletes kinézetű legyen.De valamiért olyan lányokat akik komoly kapcsolatot akarnak egyszerűen nemtudok találni.
2010. ápr. 18. 22:48
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát én is most voltam szórakozóhelyen és én sem csajoztam mert bevoltam baszva.

Csajozni mindenhol lehet.Haverommal beszélgettünk erről hogy neki is kéne csaj stb...és mákjára egy csaj szólitotta le:D

Szóval lehet a végén téged fog megtalálni valaki.

20F

2010. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Könyvtár, múzeum, utca, parkok, kiállítás. Itt lehet normális csajokat találni.
2010. ápr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak egy rizsa. Hallgasd végig a sztorikat:

"Fúúúj utálom ezeket a szemét macsókat, az utolsó 10 pasim is ilyen volt! Miért nincs egy normális rendes?"


Amikor meg ott van a rendes, akkor le se sz@rja. A macsóra, meg a sze*metekre indulnak be, aztán utólag szídják őket.


Normális csaj meg nincs sajnos. Nekem is nehéz volt elfogadnom a tényt, de kezdem belátni...

2010. ápr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát jah igazad van.... de másnak is sikerült valahogy valahogy csak lehet találni ilyet..... és kéne a megoldás hogy hogyan? :)
2010. ápr. 19. 00:08
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Csak duma, és kifogások.....


Pontozzatok nyugodtan le de elmondom szerintem, hogy van:


Jóképű, helyes sármos férfiak annyi nőt kapnak amennyit akarnak és olyat amilyet csak akarnak, és annyival játszadoznak amennyivel csak akarnak. Egy idő után már nem is megerőltető a csajozás nekik, főleg ha semmit sem kell tenniük. És visszafelé is igaz, dögös bombázó csajok annyi srácot bolondítanak amennyit csak akarnak. Olyan pasit fognak amilyent csak éppen megkívánnak.

Mindkét nem visszaél azzal ha megfelelő adottságai vannak ilyen területen. (tisztelet az 0,0001% kivételnek :D)


Átlagos, vagy csúnyácskább srácok/lányok meg állandóan panaszkodnak, hogy nem jön össze meg milyen hülye pi..ák vannak meg mennyi metroszexuális pask meg mittomén stb...

ezek csak kifogások... valójában nem elégedettek magukkal, gátlásosak, félnek a kudarctól a visszautasítástól stb.. és persze a legtöbben ettől függetlenül nem adják lejjebb a színvonalat és csorgatják a nyálukat a fent leírt álomnőkre és pasikra.

Ez a nagy igazság...


Lehet leszavazni! :P

2010. ápr. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem akartalak leszavazni, de annyiszor mondtad, hogy muszáj volt. Egyébként valami ilyesmiről van szó, ha nem is teljesen erről.
2010. ápr. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!