Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet normális csajokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális csajokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szóval látom hogy csomó csaj írja hogy nemtalál normális pasit mindig csak a nagymenő bunkók találják meg őket és végre olyat akarnának aki szereti őket,foglalkozik velük,nemcsak arrakell nekik,nemcsalja meg őket stb stb.Nah most csomó pasi is teljesen ugyanígy van.Akkor hogylehet hogy az ilyenek egyszerűen nemtalálnak egymásra? Próbáltam már sok módon de egyszerűen ilyen csajt nemtudok találni ésmár nemtudom mitkéne csinálnom...soha nemtalálok ilyen csajt pedig elvileg elég sokan ezt akarják de mégsem találok rá egyre sem....Most akkor mitlehet komolyan csinálni? Elvileg a jó csajok is ígyvannak hogy őkis unják már és normális pasit akarnak csak az ilyet én inkább megsem próbálom ugysincs semmi esélyem...bár ahogy látom ahozképest mégis minden héten mássalvannak szval... Énmár nemértem ezt az egészet...nemigaz hogy ilyen nehéz egy normálist csajt találni vagy nemértem mitcsinálok rosszul :S


17/F


2010. ápr. 18. 22:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"Hol lehet normális csajokkal ismerkedni?"


25 éves kor alatt nincs normális csaj. 30 körül már egy jelentős kisebbségük normális. Ők rendszerint foglaltak.


"csomó csaj írja hogy nemtalál normális pasit mindig csak a nagymenő bunkók találják meg őket és végre olyat akarnának"


Beavatlak az 1-es számú szabályba. Nem azt kell nézned, hogy mit mondanak, hanem azt, hogy mit csinálnak. Abból érted meg őket. Mit mondanak: elegük van a nagymenő bunkókból. Mit csinálnak: rajonganak a nagymenő bunkókért. Az utóbbi a valóság, az előbbi a propaganda.


"Nah most csomó pasi is teljesen ugyanígy van."


A férfiakra is igaz, ami a nőkre. Talán nem ugyanannyira, de nagyjából igaz. Szavakban egyiknek sem a hisztérikus, allűrökkel teli önző sztárnő kell, meg egyiknek sem az anyagias, hóttbuta plázacica kell, meg egyiknek sem a fűvel-fával lefekvő "tapasztalt" nő kell, a valóságban mégis ezekkel töltik az idejüket.


A magyarázat egyszerű: a normális fiút a nők "unalmasnak", "szürkének", "férfiatlannak" tartják, a normális nőt a férfiak "nehezen megközelíthetőnek", "merevnek", "hidegnek", "nem nőiesnek".


Ismerkedni egyébként mindenhol lehet, kivéve a szórakozóhelyeket. Ott is lehet, de kevésbé mint máshol. Tömegközlekedési eszközökön és orvosi rendelőkben se ismerkedj, mindenhol máshol lehet.

2010. ápr. 19. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy én elnézem mostanság a diszkókat: a fiúk és a lányok a legtöbbször egymástól külön, a saját bandájukkal táncolnak. Egyrészt nehéz úgy odamenni valakihez, hogy ott vannak körülötte a barátai, másrészt senkinek nincs a homlokára írva, hogy szingli-e? Ez mindkét félre igaz, hogy fél a koppanástól. Ezért jók a szingli-partyk, mert ott egyértelműen tudod, merre hány óra :)
2010. ápr. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A normálisat arra értem én hogy nemigaz hogy a mostani csajoknak már nemkell az hogy legyen valaki aki szerti őket,fogalalkozik velük,nemcsalja meg stb? Minden csajnak azkell hogy elmegy buliba ha jólnézki általában csomóan meghívják erre arra majd ezt egy sz*pással v d*gással viszonozza? Nekem sem olyan normális kell aki full unalom és nemmegy soha sehova nemcsinál semmit stb.. énsem ilyem vagyok.Teljesen átlagosan nézek ki,nemvagyok gazdag sem szval az hogy bármilyen csajt megkapok az kizárva de nekem nem is ez a fontos és nemakarok egyáltalán tökéleteset szval az igényeim sem nagyok.Csak egyszerűen nemigaz hogy nemtalálni olyan csajt aki egy normális komoly kapcsolatot akar,nemment át rajta a fél város,nincs minden héten mással stb.Egyáltalán nemakarok sokat de hát ezsem sikerül.....
2010. ápr. 19. 15:32
 14/17 anonim ***** válasza:

Figyelj. Ezek sajnos már nagy igények. Minél jobban ismered a nőket, annál kiábrándultabb vagy belőlük. Dugni jó őket, és a kör be is zárult. Igazából nem értenek semmihez, csak a másik nem szivatásához. Ha megkapod őket rájössz, hogy semmi közük az elképzeléseidhez. Senkinek.


Szerintem egyszerűen fogadd el a helyzetet, hogy a csajok már csak ilyenek. Nem fogják az életedet kiteljesíteni, aztán csajozz, ahogy tudsz!

2010. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

tegnap 15:32


"A normálisat arra értem én hogy nemigaz hogy a mostani csajoknak már nemkell az hogy legyen valaki aki szerti őket,fogalalkozik velük,nemcsalja meg stb?"


A mostani csajok pontosan olyanok, mint a 10, 100 és 1000 évvel ezelőttiek.


Egy bizonyos életkorig a kaland és izgalom érdekli őket. Ez a korhatár egyénenként változó, általában 20 és 30 között. Nem az kell nekik, hogy "szeresd őket" vagy "foglalkozz velük", hanem az, hogy izgató legyél. Ez majdnem az ellenkezője.


"Nekem sem olyan normális kell aki full unalom"


Nekik se. És ha ezt végiggondolod, máris érted őket.


"Csak egyszerűen nemigaz hogy nemtalálni olyan csajt aki egy normális komoly kapcsolatot akar"


17 évesen egy "komoly kapcsolat"? Nagyon nincs itt az ideje. Egyetlen 17 éves lány sincs, akit ez érdekelne. Vagy ha van ilyen, annak valami komoly baja lehet.


Amúgy meg az előző válaszolóval részben egyetértek. Túl sokat vársz a nőktől, túlbecsülöd őket.

2010. ápr. 20. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Éncsak volt bnőmből indulok ki....és ő sem volt egyáltalán unalmas és mégis 1,5évig voltunk együtt.... De most komolyan nemakarnak komoly kapcsolatot hanem minden nap más f*szt akarnak? Hát tényleg ilyen az igazi nő.... mire meg annyi éves lesz mint írtad 20-30év között megmár a kutyának se kell egy kiélt k*rvának fog számítani kb. Szóval azért azt nemondja senki hogy minden csajnak ez a vágya minden nap mással legyen..... és hiába mondja bárki jó dolog ha van valaki akit lehet szeretni stb.Hiába mennék minden héten buliba és d*gnék meg egy csajt attól nekem mivel jobb?
2010. ápr. 20. 15:46
 17/17 A kérdező kommentje:
És miért becsülöm túl? Mert annyit akarok hogy legyen valaki akivel mindig jó lenni,együtt menni ide oda,szeretni lehet stb? Ez akkora nagy igény manapság?
2010. ápr. 20. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!