Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más csajokkal megy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más csajokkal megy a barátom nyaralni, ez normális?

Figyelt kérdés
Elkezdte szervezni a nyaralást, és a haverjain kívül mennek még csajok is, nem is ismerik mindet, csak a buli kedvéért viszik őket is. Én nem mehetek, mert barátnő nem mehet. Szerintetek ez normális?
2011. febr. 23. 00:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez nem normális.Én ezt nem hagynám ennyiben,megbeszélném vele.
2011. febr. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Ha bízom benne, engem nem izgatna.Néha neki is jár a hülyülés,megcsalni nem fog, akkor hadd menjen.
2011. febr. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
Hát eléggé érdekes kapcsolatban lehettek,ti ketten.Egy normális csaj,azonnal kirúgná,hogy a lába a földet sem érné.Mi az,hogy a barátnő nem mehet?Milyen hülyeség ez?Vagy ki találta ezt ki?-a barátod?.Ne viccelj már.
2011. febr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Az nincs rendben, hogy barátnők nem mehetnek, más lányok igen. Mert van olyan, hogy fiúk csak fiúkkal, lányok csak lányokkal buliznának együtt, de itt nem arról van szó, hogy ők most maguk akarnak lenni, női társaság nélkül. Ha lesznek ott lányok, méghozzá nem egy összeszokott vegyes baráti közösség részeként, hanem erre az alkalomra összegyűlt ismerősök, akkor szerintem nem elsősorban bizalmi kérdés az, hogy a barátnők is mehessenek, hanem egyszerűen sértés őket kizárni.


Szóval nem, szerintem nem normális.

2011. febr. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
Bízol benne?
2011. febr. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Egyszer már csalt meg. Ettől függetlenül még akkor is elengedném, ha azok a lányok nagyon jó barátai lennének. De ismeretlenekkel, a buli kedvéért.. Nem, nem bízom benne, mert nem értem a lényegét, ha nem akar megcsalni akkor ebben mi a jó? Ráadásul nehéz éve volt, kiálltam mellette a legrosszabb helyzetekben is, valahogy nem érzem hogy ezt érdemlem.
2011. febr. 23. 02:31
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

a faszid egy kis g*ci és szinte biztosan félre fog k*rni, amiben a legjobb, hogy neki jó lesz, a lánynak jó lesz, te pedig nem fogod megtudni

sajnos még nem találtam ilyen lányt mint te, aki ilyeneket elnézne nekem

2011. febr. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
38%

Ennyi eszük van a nőknek... és még képes megkérdezni... hát ez nagyon lol...

Amúgy ez teljesen normális, mindenki ezt csinálja nyaranta, ne legyél ennyire idióta... :D

Azért kiváncsi lennék mit szólna a csávó, ha te mennél ismeretlen csávókkal...

2011. febr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

buta lennél megbízni benne, ha neki nem jelentene semmit, akkor nem bántana meg, és nem neki állna felljebb ha neked nem tetszik a dolog, és nem lenne fontos nekik h menjenek más csajok a barátnők meg ne

akinek szex kell meg 50 másik csaj, az ne tartson barátnőt

én kidobnám

vagy ugyanezt csinálnám, megbeszélni se lehet vele?

menj bulizni, ja és ha keres ne vedd fel a telefont, és amúgy csinálj úgy mintha jól éreznéd magad a bőrödben nélküle is

2011. febr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Sanda gyanúm, hogy ebből nemcsak buli lesz, hanem megcsalás is és te erről semmit sem fogsz tudni, mert mindenki hallgatnii fog mindenről. Sokkal fájdalmasabb lesz, amikor valaki mástól tudod meg, hogy mit csinált a párod. Tudom, hogy szereted, de egy ilyen pasi nem érdemel meg téged. Hagyd a fenébe még most, jobban jársz és kevésbé fog fájni.
2011. febr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!