Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összezavarodtam, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam, mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal másfél éve vagyunk együtt.

Eleinte minden szép és jó volt,de utána jött a vitás időszak. Sajnos akkoriba a páromnak,a munkakereséssel voltak problémái és általában feszült volt és estére mire találkozni tudtunk mindig valami apróságon összeveszett velem,néha okkal,néha oktalanul.

Másnap persze jöttek a bocsánat kérések,eleinte rendben volt,de idővel ez megszokottá vált sajnos.

Egyszer betelt nála a pohár és a szakításról beszélt nekem.

Magamat is meglepve,olyan sírásban törtem ki,hogy a hétvégét átsírtam és hétfőn a suliban is többször mentem ki sírni.

Ezt elmondtam neki,ő keresni akart,én nem,de 1 hétre rá feljött hozzám és elmondta,hogy ő egy bunkó alak,nem érdemlem meg és szeret.

Kibékültünk,azóta kevesebbet veszekszünk,változtatott pár dolgon,de ritkán előjöttek a munka miatta stresszei és ismét én voltam a célpont.

A szex ezekben az időkben nem volt jó vele nekem,rajta láttam,hogy neki jó,de azt sose mondtam el neki,hogy nekem nem.

Most sikerült végre egy végleges munkát kapnia,csak külföldön,az utolsó éjszakán azt mondta szeret,várjam meg.

Azóta kint van kb 1 hónapja neten tartjuk a kapcsolatot,tök normális volt,az akit anno megismertem.

De most február elején pont a névnapomon ír egy olyan smst,hogy gondolkozzak el kettőnkről,neki úgy jön le én nem szeretem őt,na akkor kitört belőlem minden amit elhallgattam régebben és elmondtam neki,hogy elcseszte a névnapomat,azóta akárhányszor beszélünk így szeret,úgy szeret meg ilyenek.

Viszont bennem akkor végleg eltört valami,rájöttem nem is hiányzik annyira mint gondoltam.

Felvetődött bennem,hogy neki volt már több lánnyal szexuális kapcsolata,nekem pedig ő vette el,vele szexeltem eddig,milyen lehet mással.

Maga a szerelem,a romantika nem hiányzik,de napok óta ez jár a fejemben milyen lehet mással a szex,kipróbálnám,úgysem tudná meg,sőt én se tudom mit csinál kint,ezek a gondolatok cikáznak a fejemben.

Elmúlt volna a "rózsaszín köd" a részemről?


Úgy döntöttem megvárom mi lesz ha hazajön(hétvégén) és mit mond és én mit érzek és ez alapján döntök a jövőnkről.

Elnézést a hosszú szövegért,csak muszáj volt leírnom valakinek ezt és aki tényleg tudd segíteni mi lehet most az érzéseimmel,érzet-e valaki hasonlót,az kérlek válaszoljon.


L/20 F/23


2011. febr. 22. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
ha már ilyeneken gondolkodsz az már rég rossz.:/:/
2011. febr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt van egy videó, ezt hallgasd meg először.

http://www.youtube.com/watch?v=J9NOpa0AJuM&feature=related


Valójában értem a helyzetedet, biztonságban érezted magad mellette, most ez eltűnt. Valószínű mindkettőtöknek csökkent az önbizalma. Erről nem csak ő, te is tehetsz, de nem hibás egyikőtök sem, mert ez így alakult. Se magadat, se őt ne hibáztasd.

Ha így érzel, ahogy leírtad, legjobb, ha tényleg döntesz a hétvégén. Ne húzd, halaszd az időt.

Én is a barátnőmmel vesztettem el, ő volt már másokkal,nekem is megfordult a fejemben, hogy milyen lehet mással, de nem tenném meg, sosem tartott sokáig ez a kíváncsiság.

Ezek a nehéz időszakok arra vannak ,hogy próbára tegyen titeket, ha most ezt a próbát nem élte túl a kapcsolat, akkor nem is érdemes tovább folytatni, mert ennél lesz még sok nehezebb is. De tippet nem szeretnék adni, a te életed a te döntésed. Bárhogy döntesz, jól döntesz. Hajrá!

2011. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Én sem szeretném megcsalni,csak amióta van ez a hullámvölgy azóta felerősödött bennem ez a gondolat.

A videót pedig megnézem :)

2011. febr. 22. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi 12 éve vagyunk együtt...szintén első pasi. Nálam 3 év után győzött a kíváncsiság...azóta többször is, hullámokban. Utálom is magam érte néha rendesen, de már nem tudok tőle elszakadni, mert szeretem őt. Viszont időnként vonz a veszély, a kalandvágy, a más. Ti még nem vagytok olyan régen együtt, és fiatal is vagy. Ne ess abba a hibába, amibe én, hidd el, nem jó érzés! Ha ilyen gondolatok járnak a fejedben, inkább még most szakíts, mint pár elhúzott év után. Fúú, nehéz döntés tudom, mert valahol meg szereted őt... De mindig benned lesz a kisördög. Hát akárhogy is döntesz, sok sikert a továbbiakban! Számolj be róla mi volt a hétvégén!
2011. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy ilyen gondolataid vannak, szerintem annak tudható be, hogy a "kifakadásai", és az elcs*szett névnapod miatt neheztelsz rá. Én majdnem biztos vagyok benne, hogy szeret téged ez a fiú, és hogy te is szeret(t)ted őt. Ha itthn maradt volna, nem lett volna ez a gond. Romantika, kedveskedés megvan, azt mondod...törődik veled. Interneten is keres. Kevés az ilyen fiú. Szerintem gondold meg.

19/l

2011. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igazán nehéz kérdés! Ez a hétvége valóban perdöntő lehet, de attól, hogy 2 napig normális , még nem biztos, hogy tényleg változott. Magamból kiindulva, az én kapcslatom úgy ment tönkre, hogy amikor elmúlt a nagy szerelem( a rózsaszín köd, amikor az ember hibátlannak látja a másikat) és a szeretetnek kellett volna jönnie( ami lanygosabb, de erősebb) na az nem jött. mivel a szerelmen, azon az extázison kívül semmi nem kötött minket össsze, pillanatok alatt összevesztünk a semmin, és nem volt meg az összhang. hogy hogyan lehet úgy imádni a másikat, hogy közben teljesen mások vagytok? nem tudom. de lehetséges. a felismerés, hogy vége kell, hogy legyen fájdalmas volt, aztán jött a kétely. de végül rájöttem, hogy jobb ez így. mindenesetre nehéz volt, nagyon.

A megcsalásról annyit, h szintén ez alatt a kapcsolatom alatt egyszer megtörtént. azután olyan lelkiismeret-furdalásom volt, és életem legnagyobb hibájának tartom. iszonyatos érzés, én nem tudok vele együtt élni, persze mindenki más. Kívánom, hogy megoldódjon a problémád!És kíváncsia n várom a fejleményeket, ha lehet:)

2011. febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!