Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van, aki úgy érzi még sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki úgy érzi még sose volt szerelmes? Van, aki képtelen rá?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Van, mindkettő.

A szerelem éppen úgy testi folyamat, mint bármi más (és viszonylag bonyolult). Ha hiányzik pár összetevő (hormon, idegpálya, akármi) - akkor bizony az illető képtelen rá.

2009. febr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
A szerelem nem csak az a bizonyos bizsergés, az a vonzódás, hanem egy feltétlen szeretet a másik iránt, ami tartós és ugyanúgy lehet heves:)
2009. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy sosem voltam még szerelmes, viszont vonzódom mindenkihez. Nem hiszek a szerelemben, ez egy lehetetlen dolog, csupán erös kötödés, megszokás és vonzalom.
2009. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én 24L vagyok!

Túl sokat várok az emberektől,és mindig csalódok,mielött még kialakulhatna ilyesmi!

2009. febr. 14. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán tedd lejjebb azt a bizonyos mércét.

Ha boldog tudsz lenni, mást is boldoggá tudsz tenni. Ez egy jó kapcsolat alap pillére.

Szerelem létezik, csak ki-ki mást ért alatta.

Én leginkább végletekig szeretnék valakit szeretni, megbecsülni és tisztelni. Mellesleg a kutatók bebizonyították, hogy 40 éves házasoknál csupán a másik látványára boldogsághormon termelődik és hevesebben ver a szívük:) Ennyit a nagy tudományról.

2009. febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 18:28as válaszolóval. L/20
2009. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!