Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a barátnőmmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a barátnőmmel? (bővebben lennt. )

Figyelt kérdés
A barátnőmet,nevezzük Csillának, még gimi második osztályában ismertem meg, egy csendes, kedves, jóindulatú és szép lánynak. Pár hónap után egymásba szerettünk Csillával, és nagyon boldogok voltunk. Most végzősök vagyunk, a lány teljesen megváltozott. Először boldog voltam hogy van önbizalma, hogy nőiesebben öltözködik, hogy sokkal boldogabb. De elkezdett piálni, bulikba járni, a jegyei leromlottak. Már nem is tudom, melyik reggel találja magát egy másik pasi ágyában,de mikor ezt mondtam neki, fel volt háborodva. Szeretem, fontos nekem, de szörnyen megváltozott...hogy szedhetném ráncba?
2011. febr. 21. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Feküdj le vele többször. Akkor nem lesz ideje szórakozni.
2011. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nehezen. Kérdezd meg, hogy miért változott így meg, nem érzékeli, hogy ez nem egészen helyes?
2011. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Egy-két pofonnal,ha igazán szereted! Vagy ahgyd ott!
2011. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

2 nagy pofon felébreszti! :D


Humánusabb megoldás: amennyiben "Csilla" is szeret téged, állítsd döntés elé: felhagy az idióta "életmóddal" vagy lelépsz, és keresel mást.

2011. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Kedves kérdező!


Nagyon egyszerű a dolog.:)Tulajdonképpen már el is kezdted...le kell ülni és szépen nyugodtan meg kell beszélni a dolgokat.Mondd el Csillának,hogy miért érzed most Magad rosszul ebben a kapcsolatban,és,hogy szereted,de ahhoz,hogy továbbra is működjön a kapcsolatotok,az Ő segítsége is kell...

Ha újfent felháborodik,az azért lehet,mert most élvezi az életet,amihez a bulik hozzátartoznak,de ez még nem jelenti azt,hogy megcsalna...így mikor ezzel "gyanúsítod",olyan,mintha a boldogsága tüske lenne a körmöd alatt...

2011. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen,leültem vele már,normális hangnemben megbeszélni. De nem értem vele sokat, felháborodott és otthagyott. Nem zavar hogy boldog, sőt én is örülök,ha Ő örül. De hogy minden este szinte pocsolyarészegre issza magát, aztán reggel azt se tudja hol van, az érettségi már a lábát lógatja,és Ő egyre csak ront... szeretetből is fájó ezt néznem.
2011. febr. 21. 19:38
 7/9 anonim ***** válasza:

hát ez nehéz dolog. van esetleg valami barátnő, vagy egy haveri kör, akikkel bulizni jár? lehet hogy "rossz társaságba" keveredett úgymond, akik nagyon erősen befolyásolják. Milyenek a családi körülményei? Nem lehet hogy bajok vannak otthon, amik lelki terhet jelentenek neki, és így menekül el előlük? Lehet hogy valami nyomasztja belülről. És mit gondolsz, ill. hogy érzed, ő szeret Téged, szerelemmel? Mert ha igen, akkor az elég furcsa, hogy nekem úgy tűnik, ti két teljesen különböző életet éltek, annak ellenére hogy egy pár vagytok. Egyáltalán fordít rád elég időt, van közös témátok?

biztos hogy meg van az oka a viselkedésének. valami lelki teher lehet. a fiatalokat általában családi problémák szokták ilyesmikre késztetni. Nem kezdenek önpusztításba csak úgy. az nem elég ehhez, hogy kamaszok.

2011. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászóló kérdésein érdemes elgondolkoznod!:)
2011. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lelki teher egy túrót! Egyszerűen csak elkezdett qrvásodni
2011. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!