Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőmmel 3hónapja vagyunk...

A barátnőmmel 3hónapja vagyunk együtt és most ujjaztam meg előszö, de olyan szűknek tűnt. Hogy kezdjek neki a sex-nek? Félek h nagyon fog fájni neki! Pls irjatok! Kösz!

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp beszélj vele erről ő tudni fogja hogy neki mi a jó.Mielőtt behatolsz izgasd fel nagyon akkor talán benedvesedik és nem fáj neki..
2009. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Először izgasd fel, puszilgasd a hasát, nyakát majd a puncijánál is:) Ha már kellően benedvesedett hatolj bele egy ujjal, majd 3 nap múlva próbálkozz meg a 2vel, majd megin t kis idő múlva 3mal:) aztán jöhet akár a lényeg is:) Az tény, picit fájni fog neki, de szerintem mindegyik lán yérez egy pici fájdalmat az első alkalmaknál. Túl kell rajta esni.

remélem segíthettem:) puszcsi

2009. dec. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez fura én nem újjaztam még meg bnőmet mert még szűz és látszik még a szűzhártyája és ő azt akarja hogy majd a nemiszervem szakitsa azt át ne az újjam :) úgy tervezzük szilveszterkor fogja elvesziteni vagy azon az estén mert pontosan akkor nem lehet :P szép 2009-2010 es emléke lesz :)
2009. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hát akkor az egy baromira fájdalmas elmék lesz:) én vagyok az előző amugy
2009. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elöttem szólónak mondom, szerintem az hülyeség amit mondasz hogy baromi fájdalmas emléke lesz. Előző barátnőm is szűz volt és neki is látszódott a szűzhártya és nem újjaztam azt se meg elötte, és nem volt baromi fájdalmas neki se, valamennyit érzett érezte hogy fesziti, de nem fáj annyira baromira neki se mint ahogy irtad, szerintem ezt embere válogatja, én úgy vagyok ezzel ha eléggé feltudod izgatni és türelmes vagy el is tudod terelni arról az elképzeléseit hogy iszonyú fájdalmas dolog ez és nem fog azongondolkozni húú de fájdalmas lesz akkor szerintem nem lesznek BAROMI fájdalmai. Nem tudom mennyivel érzi jobban mint az akit megújjazól és utána hatolsz be mint akit nem újazól meg és úgy hatolsz be, tuti van valami külömbség de az előző bnőmnek se fájt úgy igazán, csak vérzett rendesen :) Kettővel előző voltam.
2009. dec. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!