Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van igaza? (többi lent! )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? (többi lent! )

Figyelt kérdés
ma az történt hogy reggel megkért a barátnőm hogy csináljak neki reggelit(vagyis délben)mert ő nagyon éhes.(ja am már régóta eggyütt vagyunk kb 3és fél éve itt nálunk neki olyan mintha othon lenne családtagnak tekinti mindenki ugyhogy ha akar ő is nyugodtan csinálhat magának... na de visszatérve az előzőhöz hogy megkért hogy csináljak neki reggelit én megkérdeztem töle hogy nemjön-e nekem segíteni kaját csinálni a konyhában ő nem akart mert épp internetezett de aztán csak kijött de akkor már flegma volt és sértődött és amilyen gyorsan kijött olyan gyorsan vissza is ment a szobába. jó én úgy voltam vele akkor megcsinálom egyedül a kaját megis csináltam aztán vittem be neki reggeliét és úgy tett hogy neki nem kell jó én mérges lettem és földhözvágtam tányérostól az egészet. (am tükörtojás volt) am igazándiból azért lettem mérges mert ez elég gyakran előfordul hogy megkér hogy csináljak neki kaját amikor meg beviszem, neki akkor meg már aztmondja hogy nem kell mert megsértődött valamin. ja am még ma nemis evett mert még mindig a reggelóta duzzog meg szerinte én vagyok a hülye szerintem meg fordítva... szerintetek ki a hibás????
2011. febr. 21. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a nők :')
2011. febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nők...
2011. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
16/L vok... de sztem a csajod hülye :/ tipikus hisztis p*csa... :/ bocs h ezt kell mondanom de sztem 1000000% neked van igazad...
2011. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Hát figyelj, először is ha kedves szeretnél lenni vele, akkor megcsinálod neki a kaját és ennyi. Ha ő besértődik és nem kell neki azért én nem hergelném fel magam egy reggeli miatt. Szóval én azt mondom neki nem kellett volna besértődni, neked meg nem kellett volna fel hergelni magad.

Ilyenkor ne foglalkozz vele, hidd el nekem előbb-útobb eszébe jut bocsánatot kérni, mert ugye ragaszkodik hozzád, és szeret.

2011. febr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
TE férfi vagy ===> MINDIG igazad van!!!
2011. febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
18:27es nem a reggeli miatt hergeltem magamat fel vagyis azonis hanem ez kb már 5ötdjére fordul elő mostanában
2011. febr. 21. 18:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Óh! Ha az én barátom csinálna nekem reggelit! :D

Szerintem nem értékeli a gesztust, ezt meg mondhatod neki, hogy rosszul esik neked.

2011. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mint egy kezdő mártírkodó. Legközelebb egy adagot csinálj.
2011. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Máskor ülj le mellé, és edd meg te.
2011. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!