Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire számítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire számítanak a közös programok a szerelem kialakulásában?

Figyelt kérdés
Keveset találkozunk és akkor is otthon ülünk...
2011. febr. 20. 21:39
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nagyon sokat számítanak.Inkább úgy mondanám, hogy a közös kalandok.
2011. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon sokat számít... nekem egy kapcsolatom azért ment tönke/laposodott el, mert soha semmit nem csináltunk együtt, csak otthon ültünk
2011. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat számít. Szerintem az arányokra kell figyelni. Legyen olyan, amikor mentek valamerre KETTESBEN, akkor is, ha hideg van, akkor is, ha esik az eső, hófúvás van, stb. Legyen olyan is, amikor BARÁTI TÁRSASÁGGAL vagy CSALÁDDAL mentek, s legyen olyan is, amikor otthon vagytok, és EGYMÁSRA FIGYELTEK. Ja, és fontos, hogy legyenek SPONTÁN ötletek is. A legőrültebbnek tűnő ötleteket is osszátok meg egymással. Hidd el, nagyon jó utána visszagondolni, hogy "tejóég, milyen jó kis hülyeségeket csináltunk mi együtt". 22/N
2011. febr. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

rengeteget számít. a sok közös élmény. mozi, kalandpark,séta,buli vagy akár egy otthonülés is lehet izgalmas és érdekes. akár kettesben a kár családdal akár barátokkal. sokat nevethettek, ölelések,érintések, kis, apró puszik és sok kaland.


14L

2011. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kapcsolatom is úgy ment tönkre, hogy nem mentünk sehova nem csináltunk semmit közösen. Találkozni is keveset találkoztunk ezért szakitott velem mert szerinte unalmas monoton volt a kapcsolat. Persze ez nem csak az én hibám. -szerinte. De ha igy van akkor miért nem tett ellene valamit ő is, miért rám várt mindig? Nagyon pipogya pasi volt..
2011. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!