Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy pénzkülönbség, működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy pénzkülönbség, működhet?

Figyelt kérdés

Barátnőm szülei gazdagok, mi meg nem élünk olyan jól de szeretem.

Mondjuk még sosem mondta, hogy zavarja a dolog de olyan rossz hallani, hogy mondja mindig, hogy ma például milyen drága étterembe voltak, meg máskor melyik színházba mentek.

Drága helyekre tudnak járni de én meg örülök ha néha eltudom vinni moziba és olyan rosszul esik, hogy ráadásul meséli, hogy miket csinál. Karácsonykor nagy TV-t vettek, mi semmit. 18 éves a lány.

21/F


2011. febr. 20. 19:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Persze, hogy működhet, ha szeret téged valóban:)

Egyébként az előbb azt olvastam, hogy nagy pénisz különbség és csak néztem:D

2011. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Akkor a lány meghívhatna téged ilyen drágább helyekre. :)
2011. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Nálam nem működött,de az nem azt jelenti hogy nálad sem fog!

Őt nem zavarta,de engem igen!

2011. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Már pár hónapja járunk. Kezdetben zavart, utána nem de most valahogy megint előjött bennem ez.
2011. febr. 20. 19:44
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem fog működni, ha idősebbek lesztek akkor végképp nem. Keress a saját környékedről!
2011. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Már pár hónapja járunk. Kezdetben zavart, utána nem de most valahogy megint előjött bennem ez.


Fog is zavarni hidd el nekem!Én nekem ugyanez volt fitalabb koromban,bár azért a csajon is sok mullik hogy mennyire van tudatában hogy gazdagok és hogy nem érezteti veled hogy ő gazdagabb!Bár az igaz szerelemben nem számitt a pénz.Engem nagyon zavart hogy ők jóval lóvésabbak voltak nálunk!Amig nekem volt 2-3 pár cipőm,eddig ne 15 vagy 20!Azért elég zavaró tud lenni,kiváncsi vagyok meddig bírod!

2011. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Főleg Karácsonykor volt nagyon rossz. Én itthon kaptam anyutól egy kb 2 ezer Ft-os inget aminek örültem is és akkor utána mentem vacsorára barátnőmhöz. Természetesen hatalmas választék volt a kajából meg mondja, hogy az öccse kikönyörögte, hogy kapjon egy 106 centis TV-t. Teljesen rosszul éreztem magam akkor.

Ha meg esetleg eljön hozzánk akkor anyu kb csak húslevest főz meg esetleg rántott húst csinál neki.

Szeretem, mert kedves lány meg ahogy látom ő is szeret de nem tudom mi lesz így.

Főiskolás vagyok és amellett nehéz költekezni. Még étterembe sem tudtam még elvinni, mert azt sem úsznám meg 5 ezer Ft alatt.

Egyébként magáról a házról kívülről nem lehetne megmondani, hogy milliomosok laknak benne. Viszont belül amilyen cuccok vannak hát csak lestem. Meg mindig a legdrágább kajákat eszik otthon.

2011. febr. 20. 20:02
 8/22 anonim ***** válasza:
Ezt akkor is neked kell eldönteni hogy mennyire zavar a dolog!Mert a lányt lehetséges hogy tényleg nem zavarja,de viszont ha neked ezért kisebbségi komplxusod van,akkor az nem jó dolog!Nekem pl az volt és nagyon zavart egy idő után mint ahogy már említettem!iGAZából ez rajtad áll szerintem,nem a csajon!Én nem tudtam ezért tovább folytatni vele és inkább kerestem egy hasonló körülmények között élő lányt!Mert ha ez most elő jön,akkor késöbb is elő fog jönni én szerintem.Bár ha elkezdesz dolgozni és keresel majd és te is megtudod venni azokat a dolgokat,akkor már nem fog zavarni,de ugye addig ki kell bírni valahogyan!
2011. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:08 vagyok


Vagy egyszerüen nem foglalkozol azzal hogy milyen cuccai vannak nekik!Ezt magadban kell lerendezni!Ne játszd meg magad,te ez ilyen vagy amilyen,nektek ez futotta most,de te ha elvégzed a sulit még lehet egy jó szak,ád és jól kereshetsz!Legyél öszinte laza olyan amilyen vagy és ne foglalkozzál azzal hogy nekik milyük van!Vagy ha nagyon zavat,akkor ne huzzátok egymás idejéz!


Ja és még egy kérdés!

EZt te említetted neki?Ha igen akkor mit mondott erre?

2011. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"EZt te említetted neki?Ha igen akkor mit mondott erre?"


Dehogy említettem. Égne a pofám. Látja ő, hogy csórók vagyunk de ha még felhoznám a témát akkor rosszul érezném magam ha beszélni kéne róla.


Úgy látszik, hogy ő szeret, mert mikor együtt vagyunk akkor odabújik hozzám, tényleg őszintén csókol de mivel ugye nincs lóvém általában mindig otthon vagyunk és DVD-zünk vagy sétálunk valahol. Mondjuk ő még sosem mondta, hogy meghív valamire, szerintem sejti, hogy úgyis rosszul érezném magam ha ő fizetne. Egyszer mondta, hogy fizessük felesbe a mozit.

Olyan jó vele, mert kedves, aranyos lány, csak néha előjönnek ezek a pénz dolgok bennem.

2011. febr. 20. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!