Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önbizalomhiány ellen mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiány ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nagyon nem bízok magamban. Félek a visszautasítástól és a meg nem feleléstől, ezáltal még egy normális kapcsolatom sem volt.

Amikor már "sikerrel járok", tehát nagy nehezen kezdeményezek, és be is jön a dolog, akkor már minden oké. Mindenki azt mondja, hogy jól nézek ki, de én még tükörbe se szeretek nézni. :/ Mindig azt gondolom, hogy csak azért mondják, mert barátként mást nem tehetnek.


16/f


2011. febr. 20. 18:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azér sztem király a norbi :DD
2011. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Olvasd el az alábbi dalszöveget (vagy hallgasd meg FankaDeli Fel a fejjel című dalát):


16 évesen ültem egy padon, Mint a kis tapadó korongós figurák úgy voltam a csajon.

Most meg azt hiszik a gyerekek, úgy kell, mint a 50, Megosztozni a lányokon 50-50.

MSN- en randizni, Szakítani sms- ben, És ha facér vagyok a csajokat iwiw- en hesszelgessem.

Ferkó nem tudós, de abban biztos, hogy itt mindenki kurv@ra szeretethiányos!

Ha kicsi a melled vagy a füled kajla. Úgy érzed a sors rád a skarlát betüt varrta. Ó, te kis buta!

Nézzél már meg engem! Én se a magyar Al Pachino lettem. Csak Ferkónak tetszen,

B@szott nagy a tükröm! Elfogadtam magam. Össz- vissz ennyi a trükköm.

A lányokat fűtöm, aztán ők fűtik Fankát. Simán eszek randi előtt egy kis lila hagymát.

Az a pucsítás, amit ti 20 évesen levágtok, Aztán csodálkoztok majd ha 5 év múlva elváltok.

2011. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

19:14: Ez tetszik, köszi :D

És tényleg ideje lenne elfogadnom magam.

2011. febr. 20. 19:27
 14/15 anonim ***** válasza:
zacskó a fejre :D
2011. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia. Nézd meg ezt a filmet.

[link]

2011. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!