Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm külföldön akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm külföldön akar majd egyetemre járni. Szakítsak vagy akadályozzam meg?

Figyelt kérdés
Igaz, még van 1,5 éve hátra, de ő mindenféleképpen külföldön akar tovább tanulni (Anglia vagy Amerika). Az átlaga (sajnos) meg lesz ahhoz, hogy felvegyék valamelyik külföldi egyetemre. De én nem szeretném, mert akkor véget ér a kapcsolatunk. A távkapcsolat nem jó és én nem is tudnék úgy vele lenni, hogy nem látom őt minden nap, a vége úgy is az lenne, hogy szakítunk. Az a megoldás lenne még, hogy elintézem azt, hogy ne legyen meg az átlaga ahhoz, hogy egy külföldi egyetemre felvegyék. Én is itt Magyarországon fogok egyetemre járni, pedig megtehetném, hogy külföldre menjek, de nem teszem, mert tudom, hogy én azt nem bírnám ki, hogy éveken át távol legyek a szeretteimtől.
2011. febr. 20. 18:04
1 2 3 4
 31/34 sztív2000 ***** válasza:
Te se vagy jobb, hogy ismeretlenül becsmérled a kérdezőt! Nagyon nagyon okos lehetsz...
2011. febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem ismerem de te sem szóval..
2011. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
ne avatkozz az életébem, törődj a sajátoddal. ha a továbbiakban nem keresztezik az útjaitok egymást, akkor így jártál.
2011. febr. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Na együtt vagytok még? :D
2017. márc. 5. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!