Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok miért utálják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért utálják a félénk fiúkat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 15:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
na én is pont ezt mondtam
2011. febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Mégis mitől kéne megvédeni? Ez nem az őskor, hogy bármelyik pillanatban megtámadhat egy vadállat miközben bogyókat gyűjtögetsz.
2011. febr. 20. 15:44
 13/20 anonim ***** válasza:
22%
De a biztonságérzésre szükségünk van,ez ösztön. Épp azért, amiért nem illik megütni egy nőt. Gyengébbik nem, aki akár védelemre is szorulhat, ezt egy olyanról nem feltételezzük, aki nem mer megszólalni.
2011. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
22%
Én kifejezetten a félénk fiúkat szeretem.
2011. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 gabriell88 ***** válasza:
17%

Először is, ha valaki félénk az nem azt jelenti, hogy nincs véleménye!vagy h papucs lenne sőt!

Kedves kérdező: Nem utáljuk a félénk fiúkat:)

de tény, hogy veletek kissé nehezebb:)

Tudom, hisz az én párom is félénk:D- vagyis az volt-

egy közös barát hozott minket össze...és megmondom őszintén eleinte többször is ki akartam lépni a már már kezdődő kapcsolatból, h miért? Mert éreztem, hogy feszült mellettem és ezáltal én is az voltam..Alap járaton elég sokat beszélek, viszont ha olyan ember társaságában vagyok aki pedig nem vagy csak keveset beszél, mert zavarban van, na ott fogok rögtön padlót.

Ő viszont észre vette, hogy valami nem stimmel, megbeszéltük és láttam rajta, hogy próbál felém nyitni, így gondoltam adok még egy esélyt neki és nem bántam meg...:D

Mint kiderült van humora, igencsak szeret beszélni és amellett, hogy szórakoztató a társasága meg is szerettem..De ehez kitartás és sok sok türelem kellett mind a kettőnk részéről:)

2011. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
61%
Mert a csajoknak az kell, hogy megalázzák és kihasználják őket, akármit is fognak hazudozni.
2011. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Azért,mert egy férfi legyen igazi férfi,férfias,határozott!Ne pedig egy kis gátlásos nyámnyila alak,aki semmit sem me kezdeményezni!Hát ezért.23N
2011. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Ladis válasza:

Szia!

Először is.: Szerintem a nők nem utálják a félénk srácokat...csak nem nagyon veszik észre őket (mert a nők többsége jobban szeretik a link alakokat, akik állandóan villognak :-) ).

Másodszor pedig.: Az,hogy egy srác félénk a nőkkel szemben így vagy úgy...az még nem jelenti feltétlenül azt,hogy határozatlan, nincs véleménye, és ami a kedvencem, hogy nem tudja megvédeni a nőket...hogyne...persze...nah figyu:


Elárulok egy titkot.:

Félénk vagyok a nőkhöz, vagyis nem nagyon merek kezdeményezni feléjük. Ettől függetlenül határozott vagyok. Valamint vannak céljaim, erényeim és férfias vagyok...nem úgy, mint azok a "nagymenő" link alakok :-)

6 éves koromtól kezdve sportolok, (atlétika), és jó pár éve kick boxolók...mondhatnom,hogy a sport az életem :-). Tehát nem hinném,hogy mellettem nem éreznék biztonságban magukat a lányok :-))))).

Az,hogy a körülmények úgy hozták össze,hogy félénk legyek...attól függetlenül nem vagyok gátlásos,nyámmyila alak... csak tapasztalatlan :-).

Szóval, hölgyeim.: A félénk srácok többnyire nem gátlásos, nyámnyila alakok hanem tapasztalatlanok, de az is benne van a pakliban természetesen, hogy esetleg nyámnyilák...szóval ne általánosítson senki se...


20/F

2011. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

nem utálják csak egy pasi legyne határozott...

én egy irányító típus vagyok, és sokkal jobban szeretem ha valaki engem irányít és nem én őt.. ;))

2011. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én pl ismeretlenekkel szótlan vagyok, mert lesz@rom őket, ha valaki ismer, akkor tudja, h milyen vagyok igazából.

De így lányokkal sosem volt problémám, mert jól nézek ki.

2011. febr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!