Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közeledjek felé? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé? (lent)

Figyelt kérdés

Anyukám barátnőjének van egy nálam 1 évvel idősebb fia, 4-5 év után most találkoztunk egy hónapja először, azóta egyszer átmentünk mi hozzájuk, egyszer pedig ők voltak itt. Tetszik a srác, ilyen erős beszólásai vannak, utalásai, és egy tárgyra ránézek, hozzá tudom kötni. Biztos vagyok benne h tetszem neki (úgy érzem, mert amiket ad jeleket, elég egyértelmű) .


Szerintetek hogy közeledjek felé úgy?


13 éves lány


2011. febr. 20. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
menjetek el valahova vagy csak simán sétálni kezdésnek szerintem jó
2011. febr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem így gondoltam, a viselkedés a probléma, mert szülőkkel leszünk tehát elmenni nem tudunk, csak a szobába fölvonulni, csak hogy legyek kacér? Vagy mi, ezt nem tudom...
2011. febr. 20. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Hivd be a szobádba éskérdezd meg h mekkora a pénisze. Ha megmutatja tuti teszel neki. Hogy lássa, hogy ő is tetszik neked, told le te is a bugyidat..Aztán minden jön majd magától.
2011. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha még a nyáron újra elmennek hozzátok, mond meg anyukádnak előttük, hogy kérsz fagyira pénzt.Az én anyum belém nevelte, hogy vendégek előtt nem szabad enni, kivéve, ha megkínáljuk őket, szóval valószínűleg azt mondaná vidd magaddal a fiút is, és menjetek együtt.Vagy mond azt, hogy lemész valamiért a boltba, és kérd meg, hogy kísérjen el, mert egyedül kissé unalmasnak találod a bevásárlást.Nem kell hozzá nagy bátorság. 14/L
2011. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát a nyárra ilyen közös pihenést terveznek a szülők..összejárni, Balatonra menni...meg azzal nincs gond hogy kettesben maradjunk mert az oké, csak az hogy hogy viselkedjek?

Kacérkodjak? Vagy ha olyat mondd vágjak vissza? Más tipp esetleg?

2011. jún. 19. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!