Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
Nincs senki aki szeressen, a családom ellenem van, a tervem ellen. Az új "barátaimmal" egyáltalán nem jövök ki, teljesen mások mint én. A régi barátaim már mind kapcsolatban élnek és hát én már nem nagyon férek bele az életükbe. Nem tudom mit csináljak, nem tudom hova lépjek! Van egy fiú akit nagyon szeretek, de folyton csak áttapos rajtam, másik csajjal foglalkozik, pedig én tényleg odafigyelek rá, az érzéseire a küzdelmeire. Ő meg oda se jön köszönni, fel se hív amikor kórházba voltam. Pedig én nagyon tudnám szeretni, iszonyú magányos vagyok, szűkségem lenne valakire akire támaszkodok. Iszonyúan fáj, nem bírom már, mit csináljak? Hogy jöjjek ki ebből???
2011. febr. 20. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt nálam is ilyen időszak, csak azt tudom tanácsolni, hogy bánatodban nem kezdj bele semmilyen önpusztító tevékenységbe, mint például állandóan bulizni, vagy őrülten cigizni, vagy társasági, netán magányos ivászatba, stb...mert ilyenkor nagyon hajlamos az ember ilyenekre, és nem megoldás.

Egyszerűen valami kedvelt tevékenységedbe mélyülj bele kicsit, olvass, vagy rakj puzzle-t, vagy sportolj többet, mint edig, ezzel át lehet vészelni ezt az időt, aztán ne aggódj, nem marad így, előbb-utóbb újra helyreáll az életedben a "rend"!!!!:)

Tényleg periódusokban kapja az ember a jót és a rosszat, az ilyen időszakon valami hobbival lehet jól túl jutni.

Az a baj, hogy az önpusztítás, vagy túlzott szórakozás is ilyen "hobbi", te ne ess bele ebbe a hibába!

:)

2011. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az már 2. éve megy így, nem bírom már tovább!!!
2011. febr. 20. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer másfél, egyszer meg 3 évig, azóta meg felnőttem, és lényegében, ha azt vesszük, folyamatosan tart...No neeem, csak viccelek, de sokszor csak hozzáálástól függ. Most, idestova 4. éve van, hogy egyszerűen akárhogy gürcölünk, nem jutunk egyről a kettőre, csak cseberből vederbe kerülünk, a rosszabb anyagi helyzetből a még rosszabba kerülünk, a két gyerekemmel ez elég gáz, mégis megvannak azért a szép pillanatok, bár, most nem akarok semmilyen családi szennyest is kiteregetni itt, ezért csak annyit mondok, van még több más állandó gondunk is.

Más ezt nem tudná elviselni. De igazából hidd el, az ember lelke sokkal több borzalmat el tud viselni, mint gondolnád! A kérdés, hogy akarsz-e élni. Ha akarsz, akkor az életerőd mindenen átsegít. Csak persze könnyebb megfutamodni.

Hidd el, mindenki cipeli a saját keresztjét, mindenkinem meg van a saját baja, és mindenkinek épp az a legszörnyűbb, amit ő kap az élettől, de igazából erről szólhat az élet, hogy ezeket hogy éled túl. Te most épp ezt kapod, és ezzel ostoroz a sors, vagy Isten, vagy akármi.

Másnak meg más van.

Sírj, ha úgy érzed nem bírod. Komolyan a hobbi lenne jó.

Amúgy meg persze, hogy két év....ez a választóvíz. Pont abban a korban vagy, hogy ár kialakultak a baráti kapcsolatok, te egy ilyen fixből mentél el egy másik fixbe, ahol már nem fogadnak be olyan könnyen, csak idővel, és te sem fogadod el őket, mert meg kell, szokni őket. Két év erre még nem is elég rossz esetben, viszont pont elég arra, hogy a régiek már elfelejtsenek, úgymond.

Sajnos mást nem tudok mondani, mint eddig, hogy fel a fejjel, és légy erős, csak élsz, mint bárki más. Te sem vagy kevesebb másoknál. Ha mások kibírják, te is bírd ki, és kész. Másnak meg meghalnak a szülei, vagy lebénul, vagy megerőszakolják, és ne mond, hogy az jobb lehet.

NE SAJNÁLD MAGAD, mert az a legveszélyesebb méreg, ami megtámadhatja a lelked.

Kell hit.Valamiben.Remény, hogy lesz jobb.

2011. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na szia, minden rendben veled?, sokat gondoltam rád ma.
2011. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!