Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őrülten szerelmes vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrülten szerelmes vagyok, és félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, a barátom pedig 16 és nagyon boldog kapcsolatban élünk. Előtte egy barátom volt csak, őt is nagyon szerettem, és én olyasfajta lány vagyok, aki ha valakit szeret azt nem tudja "elfelejteni". Nagyon szerelmes vagyok a páromba, fél éve együtt vagyunk.(élünk szexuális életet) Csak az a gond hogy félek..Mintha paranoiás lennék. Mindig az van bennem, hogy mi lesz ha ő már nem fog szeretni, mi lesz akkor ha már nem leszünk együtt.Ezeket a szavakat még leírni is rossz érzés. Bár mindig szokta mondani nekem, hogy "mindig szeretni foglak" "örökre veled akarok lenni" de mégis félek. Mit tegyek hogy ne legyen ez bennem? Lehetséges az, hogy tényleg ő lenne az utolsó?
2011. febr. 20. 12:49
 1/9 Stojkovic ***** válasza:
Elég ritka, hogy valaki 14 évesen találja meg azt, akivel évtizedekig együtt marad. Szerintem ne aggódj, hanem inkább használd ki, hogy minden oké és ne gondolj mindig arra, hogy mi lesz később. A jelenben élsz, nem?
2011. febr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

14 éves vagy és féléve éltek szexuális életet..hát grat,anyud büszke lehet rád. ;)

Egyébként azért félsz,mert legbelül te is tudod,hogy nem lesz ott melletted 80 évesen is.Hidd el,nem ő lesz az utolsó ember az életedben.

18L

2011. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

most látom,hogy féléve vagytok együtt,de mindegy,akkor is durva 14 évesen szexelgetni,miközben azt se tudod kb,hogy mi a lényege.

2011. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért ne lehetne azzal elveszíteni a szüzességem akit tényleg szívből szeretek.Ebben semmi rossz nincs. És nem ez volt a kérdés lényege.
2011. febr. 20. 13:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű: Ne félj!


Nézd, ha egyszer szerelmes voltál, nem tudsz kiesni a malomkerékből. Ezt majd ahogy idősödsz megfogod tapasztalni, hogy egyszer minden kapcsolat véget ér. De nem tehetsz ellene, mindig keresni fogod, ilyen a programod.

D ami a lényeg: SZERESD AMÍG SZERETHETED! Ha ezt az egyet megtanulod, és csinálni is tudod, de úgy istenigazából, őszintén, kétség, kétely nélkül, akkor fogod tudni megélni a szerelmet igaz valójában. Nem azt mondom h elvakultnak kell lenned, mert nem. De amíg tart, amíg érzed h viszont szeret, addig ne agyalj ilyeneken, mert ez baromság, és csak tönkre teszed vele a kapcsolatot, mert úgy sem fogod kibírni azt, hogy nem féltékenykedj meg ilyenek. Szeretni kell minden egyes percben, hogy amikor vége lesz, ne tudj megbánni semmit!

Csak ezt kell megtanulni, és ilyesfajta gongolkodásra átállni.

2011. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 __krisz__ ***** válasza:
hol tok ijen kérdést fel teni ide mer mindekol néztem???
2011. febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ne azzal foglalkozz,h milesz ,ha nem fog szeretni,vagy valami...inkább élvezd azt,h most együtt vagytok,szeretitek egymast......a mának élj :)
2011. febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy szívböl szereted, de akkor se tudod a lényegét.
2011. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na, akkor kérlek fogalmazd meg hogy szerinted mi a szex lényege, ha nem az hogy élvezd, azzal akit szeretsz!
2011. febr. 23. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!