Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek ha nem vagyok őrülten szerelmes belé?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek tetszek és ő is tetszik nekem, érdeklődik irántam. Ő a legnormálisabb fiú akivel eddig találkoztam helyes, kedves, mellette jól érezném magam. Ő lenne az első barátom. Eddig 2 olyan fiú volt akikbe elsőre beleszerettem, de nem lett belőlük semmi kül. okok miatt. Most nem tudom, hogy összejöjjek-e a fiúval, lehet később sokkal erősebben fogok érezni iránta, de ezt nem tudhatom. :/ 17L
2011. jan. 26. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt mi nem tudjuk neked megmondani sajnos. De (tudom óriási közhely) hallgass a szívedre.
2011. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jöjj össze vele.

Ne jöjj össze vele.

Áá én nem tudom, csinálj amit akarsz!

2011. jan. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha neked is tetszik a fiú és a fiúnak is tetszel te, akkor miért ne?
2011. jan. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hogyha őszintén jól érzitek magatokat egymással akkor menj bele nyugodtan. de azzal legyen tisztában, hogy nem vagy szerelmes belé, nehogy később kellemetlen legyen és meglepődjön és szemétnek tartson ezért
2011. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Számomra is aktuális ez a téma kb. ugyanolyan szituációban vagyok. Én úgy döntöttem egy próbát megér, randizunk egy párszor. Nem kell rögtön összejönni:)
2011. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Így jöttem össze párommal. Lassan egy éve vagyunk együtt és mindennél jobban szeretem!

Egy próbát megér, de éreztesd vele, hogy nem vagy oyan baromi szerelmes (egyelőre). Ha ki kell alakuljon, kialakul!

Sok sikert, én szurkolok!

L/18

2011. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ő hogyan adta a tudtodra h tetszel neki?
2011. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!