Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy csaj azt állítja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj azt állítja, hogy nem akar barátot, ez változhat-e?

Figyelt kérdés

- van egy lány aki régebbi csalódásai miatt nem akar egy ideig új kapcsolatba kezdeni , kérdeztem , hogy a jövőben lehelte róla szó erre azt mondta igen de azt is hozza tette , hpgy még nem tudja , hogy mikor ezert ne varjak arra

- megkérdeztem azt is , hogy azért mondta-e így mert csak nem akart megbántani... erre azt felelte , hogy tetszem neki de mos ugy érzi , hogy nincsen szüksége kapcsolatra

- hogy kedveltessem meg vele magamat annyira , hogy ez változzon , nagyon kedvelem

22f vagyok még nem volt batánőm


2011. febr. 20. 10:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha nem akar kapcsit lehet komolyan gondolja. Ne várj rá.
2011. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ne szeress bele...ez vlsz tipikusan az az eset, h havernak, lelki szemetesnek nagyon jó vagy neki.

talán a külsőd nem tetszik neki (hiába vagy mondjuk fullos pasi), v. akár olyan tesós érzések vannak irántad (amin ált. nem lehet változtatni, teperéssel meg még azok is megszűnnek).

semmi esetre ne győzköddd, ne hozd fel neki ezt a témát.

azt hiszem, ez egy nagyon elegáns, finom elutasítás a részéről (és úgy, h a lehető legkevésbé bántott meg téged, végülis aranyos volt).

vlsz úgy látja, aranyos vagy, + minden csak nem az ő esete. megesik.

keress egy másik kedves, intelligens lányt, aki tudja az érzéseid viszonozni. :)

20/L

(egyébként ez tipikus lekoptató szöveg a félénk, udvarias, légynak nem ártó lányoknál, azért írtam ezt).

2011. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is mindig ezt mondtam azoknak a fiúknak,akik nem voltak szimpatikusak és mikor még szingli voltam:)

Viszont az is lehet,hogy tényleg elege lett a csalódásokból és szeretne "pihenni" kicsit.

2011. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Akadj le rola, es kezdj egy masikkal. Feltekennye kell tenni. Amig ott vagy es csak futtyentenie kell addig nem fog akarni semmit, a nok mar csak ilyenek. Abban a pillanatban hogy bizonytalanna valik abban, hogy megkaphat-e teged elkezded majd erdekelni, te meg hat persze hogy (kis huzas utan) hagyni fogod ;)


Lelkiszemetes szerepbe ne menj bele, az csak kihasznalas, pont ugyanaz mint mikor a fiu a lanyt hasznalja ki testileg mert csak szexre kell de nem akar semmi erzelmi kotodest, a lanyok ugyanigy szoktak kihasznalni fiukat akikre noha tudjak hogy tobbet szeretnenek testileg nem tartanak igenyt de a lelki reszben meg kiszolgaljak magukat...

2011. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A nők sok hülyeséget mondanak!

Szerintem ne vedd be a kamu dumáikat!

2011. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!