Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki megtudná mondani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megtudná mondani, hogy tartja az illem?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek meghalt a nagypapája tegnap és jövőhéten mentem volna hozzá. Távkapcsolat, ezért havonta 2szer találkozunk csak. Azt tudom hogy jövőhétvégén tuti nem megyek. De, hogy illik ilyenkor? Mennyi idő után mehetnék?
2011. febr. 20. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem mehetsz nyugottan,kicsitt vígasztalod meg mellette álsz satöbbi.2hét után szokott lenni egy megemlékezés...ne essen egyidőbe hanem teis elkell menj.
2011. febr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ még mondhatna más
2011. febr. 20. 13:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan, úgy ahogy tervezted, max nem fogsz neki kelleni :P
2011. febr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nah pont ilyenekre nem vagyok vevő, értelmeseket
2011. febr. 21. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj és állj mellé biztos nagyon jól fog neki esni.Viszont ne kezd el ágyba vinni ,vagy nem toom milyen kényes,romantikázni se ,mert a végén nagyon rosszúl sülhet el.
2011. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez nagyon egyszerű. Hívd fel, és kérdezd meg. Ebben nincs semmi illetlen,vagy tapintatlan. Kérdezd meg, hogy hogy érzi magát, szeretné-e, ha te is ott lennél vele, vagy inkább szeretne egyedül lenni.
2011. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2011. febr. 22. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!