Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés lenne ha megtudná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés lenne ha megtudná egy nő hogy nem lehet gyereke a pasijátol?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha a nő szeretne gyereket, akkor nyilván nagyon nehéz helyzet. Én idősebb vagyok és már nem szeretnék szülni, ezért nekem nem volt gond, mikor megtudtam, hogy a páromtól nem lehetne. Így nem kellett a fogamzásgátlással bajlódni.
2009. febr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem lenne olyan rossz, mintha megtudná, hogy nem a pasi hanem saját maga miatt nem lehet gyereke.
2009. febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Ezt jól megaszontad....Ha a te lábad vágnák le akkor nekem nem fájna annyira...


Szerintem nagyon szar lenne a csajnak ha igazán szereti a barátját..minden álma az volt h legyen egy közös kisbabájuk erre pufff nem lehet!Ritka szar érzés....


NpNg

2009. febr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Marad az örökbefogadás... de minden lehetőséget végig járnék.. mért nem lehet mi baja?
2009. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon kész lennék az biztos :S De vigyáznék, hogy nehogy rosszul essen neki, és lássa, hogy most emiatt nagyon magam alatt vagyok. Nehogy azt higgye, hogy őt hibáztatom..
2009. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Hát ezt igy kellene kezelni mindenkinek...



NpNg

2009. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem értintene túlzottan rosszul. Nem azért vagyok valakivel, hogy gyerekem lehessen tőle. A párom a fontosabb... Azt meg el sem tudom képzelni, hogy ezért elhagyjam (mert hallottam ilyet...) Na most lehet lepontozni...
2009. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!