Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti, hogy tennétek túl magatoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy tennétek túl magatokat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszíves,osszátok meg véleményeiteket.

24éves fiú vagyok, volt már 2-3 komoly(több éves kapcsolatom) aminek vége lett most, ez is az volt, 2éve kapcsolat!A lány egyszerűen elviselhetetlen volt és teljesen ütközött elveimnek viselkedése, mégis beleszerettem és 2éven át alárendelt szerepben jártunk, leírtak miatt, sok civakodással de nagyon szerettük egymást! Hiába voltam nem egyszer ugyan ebben a helyzetben mint most,egyszerűen nem tudom, hogy dolgozzam fel az egészet,hogy viseljem el,hogy ő kifelé azt mutatja egyből túltette magát, stb!

Nektek mi segít ilyenkor?szerintetek mi a legjobb?


2011. febr. 20. 03:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi tanácsokat :) hát igen, rajta leszek! minden egoizmust félretéve helyes,értelmes fiú vagyok ,szóval majd csak sikerül! és rájöttem ,hogy nem az fáj igazából vége,hanem ,hogy könnyen tudja kezelni az egészet és gyerekesen viselkedik
2011. febr. 20. 14:31
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenkor úgy sikerült, hogy megutáltattam magammal. Teljesen előtérbe helyeztem a negatív, rossz tulajdonságait, és nem foglalkoztam azokkal, amikért szerettem őt. Egy idő után a neve hallatán azonnal ezek a rossz dolgok jutottak eszembe, és olyankor már hiába gondoltam a jókra, nem érdekelt, csak egy jó emlék, de szép volt, jó volt, elmúlt.

21/L

2011. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Randizz másokkal...

Én nekem is tanácsoltak mindenféle szuper klassz módszert, de a gyűlölet mindig előjött, valahogy, valamilyen formában. Aztán inkább elkezdtem ismerkedni másokkal, és hirtelen volt jobb dolgom, mint vele foglalkozni. Aztán már minden magától megoldódik... 19L

2011. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!