Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti, hogy tennétek túl magatoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy tennétek túl magatokat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszíves,osszátok meg véleményeiteket.

24éves fiú vagyok, volt már 2-3 komoly(több éves kapcsolatom) aminek vége lett most, ez is az volt, 2éve kapcsolat!A lány egyszerűen elviselhetetlen volt és teljesen ütközött elveimnek viselkedése, mégis beleszerettem és 2éven át alárendelt szerepben jártunk, leírtak miatt, sok civakodással de nagyon szerettük egymást! Hiába voltam nem egyszer ugyan ebben a helyzetben mint most,egyszerűen nem tudom, hogy dolgozzam fel az egészet,hogy viseljem el,hogy ő kifelé azt mutatja egyből túltette magát, stb!

Nektek mi segít ilyenkor?szerintetek mi a legjobb?


2011. febr. 20. 03:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Több lehetőség van.


1. Megutálod

2. Elhiteted magaddal, hogy nem érdekel (az agy egy csodálatos dolog, amit be tudsz csapni te is.)

3. Nem adod fel a dolgot és visszaszerzed

4. Új lányokkal ismerkedsz, akikkel ha foglalkozol, könnyebb elfelejteni őt.

2011. febr. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Összeségében annyira jó emberismerő vagyok és jó a szituáció megoldó képességem,stb. de egyszerűen most minden nehéz!és nem az a tini sablon szövegről van szó :) eszem egyértelműen tudja,hogy nehéz eset,sokkal jobb már mint elején,mert "csiszolódott hozzám",de rengeteg ideggel jár, és az a paradox helyzet áll fenn h másodrészt meg ezek ellenére egyszerűen imádom és nehezen engedem el!

legjobb talán az lesz ha nem keresem,bármennyire nehéz is lesz! csak pont tapasztalatokat véleményeket várnék pl. ebbe kinek, hogy volt könnyebb :/ :)

2011. febr. 20. 03:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a baratnom. Kb elviselhetetlen. O szakitott velem eleg csunyan. Kicsivel tobb mint 2 honapja lett vege a 3évnek. Tul tettem magam rajta.Rájottem h nem kell megvaltoztatni senkit. Ugy kell szeretni amilyen. O pedig rá fog jonni h nem fog talalni olyan embert aki ot elviseli, es sajnalni fogja h veled szakitott!!!
2011. febr. 20. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Öreg, egyszerűen foglald el magad mással, foglalkozz valamivel, és akkor az idő magától megoldja az egészet.

Nemsokára csodálkozni fogsz, hogy hogyan jelenthetett ez neked ekkora drámát.

Szarni rá!

2011. febr. 20. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én három évig jártam ebben a cipőben, és olyan nagyon függővé váltam, hogy most, hogy fél éve nem láttam, még mindig képes vagyok sírni ha eszembe jut a srác. Ő látszólag hamar túltette magát rajtam, 4 hónapja párkapcsolata van, de nem hiszem, hogy olyan nagyon boldog. Nem tudom, mi a recept a felejtésre. Közhely, de valószínűleg az idő.

22/L

2011. febr. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 sztív2000 ***** válasza:
Aranyapám! Ne hallgass te senkire. :D Keress egy lányt. De egy olyat aki szép. Legyen nagyon szép, rájössz hogy van esze is. És meglátod majd, hogy igazam volt.
2011. febr. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én az első válaszoló 2. pontjára szavazok. Nekem ez mindig bejött, ha valami elromlott (még ha nem is lett belőle szakítás) és rövid idő alatt túltettem magam végleg a dolgokon.
2011. febr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nincs mese bekel rugni!!! utána kezdj valamivel olyan szinten foglalkozni ,hogy mániád legyen és kitöltse az életed azon részét amit eddig vele töltöttél.
2011. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szia!

Ha csak rágondolsz a rossztulajdonságaira,akkor rájössz h időpocsékolás volt ez a 2éves kapcsolat.Ha többet gondolsz arra,hogy hogy lehettél ekkora marha,hogy elviselted minden hülyeségét,akkor könnyebb lesz.Rá kell jönnöd,h vannak nála jobb nők is(külsőre és persze belsőre is egyaránt!)

Az idő megoldja.Próbálj meg többet társaságba lenni,járj el ide-oda,és sportolj:)Kösd le magad,és persze ne mutasd senki felé,hogy nem jól vagy!

Természetesen eszedbe se jusson őt keresni(mert ez szánalmas viselkedés lenne!)23N

2011. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Még egy jó tanács a lányokban való csalódás esetére példaképünktől, Torrentétől:


"Csak semmi buzulás!"

2011. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!