Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gonosz! Mit lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gonosz! Mit lehetne még lépni?

Figyelt kérdés

Akivel szakítottam az saját belátása szerint egy mártír, és az egész világ ellene van. Felismerve a helyzetet hogy a sráccal nincs minden rendeben, szakítottam vele. Azt sem hittem el amit kérdez már. Annak ellenére hogy senki felé nem néztem, elkezdett hátam mögött ocsmányságokat terjeszteni, és hogy mennyire megrontó pokolra való lény vagyok ,és ide nem illő szavakkal illetett. Néha észreveszem hogy leskelődik utánam, és időnként fenyegetőzik sms-ben, emailekben, vagy hívogat akár 60Xszor amíg fel nem veszem hogy elmondja milyen rossz ember vagyok. Már megértve, diplomatikusan, idegesen, mérgesen,kiborulva, dühöngve, már mindenhogy elküldtem. De ő csak jön azzal hogy akkor hívogat míg a családom ki nem készül. Tudja hogy a családom a gyenge pontom akiket leginkább kímélni akarok, és félek hogy ha valakit már rá is küldök ( volt rá példa véleletnül ) ő újra térde borulva zörgette az ajtót még befenyítés után is. Mit lehet még ilyenkor tenni? Már felvettem egy időben mobil beszélgetéseket is, rendőrségnek az nem elég. Nem tudom feljelenteni sem, mert nem tett életbe törő fenyegetéseket. ( bár az én szótáramban a pokolra kerülsz már zaklatás, ez még hivatalosan nem )

Ki vagyok, hogy oldjam ezt meg?


2011. febr. 20. 02:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nem segít, simán fel lehetne jelenteni zaklatásért.

"BTK 176/A.§

(1) Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetőleg mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, rendszeresen vagy tartósan mást háborgat, így különösen mással, annak akarata ellenére telekommunikációs eszköz útján vagy személyesen rendszeresen kapcsolatot teremteni törekszik, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.

(2) Aki mást vagy rá tekintettel hozzátartozóját félelemkeltés céljából személy elleni erőszakos vagy közveszélyt okozó büntetendő cselekmény elkövetésével megfenyeget, vétséget követ el, és két évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő."

Ha a szép szó nem használ, más nem maradt, jelentsd fel! Egyébként a legtöbb telóban le lehet tiltani számot. Tiltsd le a számát, iwiwen, facebookon töröld és tiltsd. A híváslistát persze őrizd meg, a bíróság előtt bizonyíték is lehet.

2011. febr. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

atyaég...sikerült egy elmebeteggel összekerülnöd...kár h nincs már az opni,mert odavaló lenne a srác!

Kár h a rendőrség nem tesz semmit!Én a helyedben számot cserélnék!Amikor pedig a házatokhoz megy térdreborulva zörgetni,akkor hívd ki a mentőket,hogy itt van egy elmebeteg!

2011. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet elég drasztikus, de veresd meg pár arccal... A rendőrség nem nagyon foglalkozik ezekkel, a szép szóból úgysem ért, sok mást nem tudsz tenni. Meg tiltsd le mindenhonnan.
2011. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Számcsere megvolt ( ne ez a dög, sunyin kinyomoztatta az újat is, a franc tudja kin keresztül ) Nem voltam elég óvatos, de úgy tűnik, lekopogom, csitult, és már nem leskelődik.

Tuti hogy észben tartom amiket írtatok ha nem lesz végképp vége, köszönöm szépen hogy válaszoltatok.

2011. febr. 26. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!