Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet vki ilyen szemét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet vki ilyen szemét?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki tetszik nekem. Van egy barátnőm és az direkt pályázik rá..Direkt megakarja neki mondani h belezúgott..Hogy lehet valaki ilyen mocskos természetű??
2011. febr. 19. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Ő tudja, hogy tetszik neked a srác? Ha nem akkor a válasz egyértelmű. Ha igen, akkor nem is igazi barát...

18/L

2011. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hogy lehet valaki ilyen...??? Veszettül egyszerűen. Neki megéri, és kész. Más nem érdekli. Ja és az ilyet nem nevezném barátnak... (pontosabban a te esetedben barátnőnek)

Nem tudsz vele mit csinálni.

19/f

2011. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan.
2011. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
legalább kiderült még időben, mekkora f.sz. örülj neki, és felejtsd el.
2011. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát tudja..És unokatesóm..De nagyon mocskos én is utálom..Másik barátnőmmel már azon vagyunk hogy nem leszünk vele..Mocskos és kész...
2011. febr. 19. 21:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
na. akkor tartsd magad ehhez, hogy nem leszel vele. hidd el, képes úgy hátbatámadni, hogy megbánod, hogy még időben nem hanyagoltad akapcsolatotokat.
2011. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az én legjobb bnőm elszedte tőlem a kislányom apját,mikor a kislányom 3 hetes volt.és ez a barátnőm olyan barátnő volt h neki mondtam el minden gondom bajom,meg ő is nekem,aztán mégis megtette.na ennyire szemét h lehet vki???az ilyen nem barátnő.de sajnos nem tudsz mit tenni.itt csak apasim múlik innentől a dolgo h ő kit választ.ha az állítólag barátnőd a fejébe vette h szint vall neki akkor sajnos fog is.
2011. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát igen a fejébe vette hogy vall, mert tegnap el is akarta a pasinak mondani..És mivel lebeszéltem még1 PASIról most neki áll feljebb...Szal inkább k.urvának nevezem..
2011. febr. 20. 18:38
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.én sem tudok az ilyen nőkre mást mondani.nem fér a fejembe h az ilyeneknek miért jó ez?h van egy barátnőjük,ráadásul az én esetemben legjobb barátnő,és pont a barátnője pasija kell neki.hát nincs ezer másik f.asz a világon????már bocsánat h így fejeztem ki magam,de felidegesítenek az ilyenek,akiket nem neveznék nőnek.
2011. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!